App Store Google Play

Авітаміноз

28.02.2012 10:15
Пласкі жарти про весняний авітаміноз і масове загострення "фріків" з анекдотів, нажаль, стають щоденною інформаційною хронікою.

Свіже слово міліції, яка нас береже за наші ж податки, було сказане у центрі столиці серед білого дня і під світову телекартинку. Затримано і засуджено до 15 діб арешту опозиціонерів, а їх сувенірна контрацептивна продукція захоплена й вилучена.

До списку заборонених в Україні речей окрім ананасів на футболках додалися ще й біло-блакитні презервативи.Попри офіційний дозвіл на акцію, декількох незгодних, які спробували роздавати ювілейні кондоми з нагоди "других роковин" президентства, по-військовому захопили й скрутили в "автозаки". Совєтська міліція під керівництвом "сімейного" міністра Захарченка демонструє ті самі могильовські методи. А оперативна поінформованість про всі деталі вуличної акції вказує на те, що дружба з гебешними побратимами Калініна уже кріпне.Новим у цій репресивній акції була хіба що форма правоохоронців. Їх усіх одягнули в однакові чорні балонові куртки та однакові в'язані шапочки (в народі називають "підарасками"). Характерна вулична уніформа гопоти з 90-их.

При цьому вони діяли за міліцейськими офіцерськими командами злагоджено, бо ж - на службі. Чи це уподібнення міліції гопникам означає, що на весняно-літні акції протесту їх будуть виводити в літній формі - однакових спортивних штанах із лампасами під чорні шкарпеткиу шкіряні туфлі? А замість міліцейських фуражок може напнуть їм однакові шкіряні кепки-"аеродроми" і видадуть барсетки? Це так товариш Захарченко уявляє психологічно страшний образ із його бурхливої донецької молодості, що саме випала на буремні дев'яності?

Одним словом ця фарс-комедія - "мєнти проти кондомів" залишила білоруський присмак ідіотизму і сотню нових запитань. Міліцейський супровід виборчої кампанії обіцяє бути карколомним.

Тим часом "сталініст" Могильов, якого "за нєнадобностю" вернули з МВС до Криму, вкотре вже підтвердив своє совкове нутро - нахамив депутату-жінціі єдиному опозиціонеру півострівного парламентутупими солдафонськими натяками на клімакс і на похилий вік. Конфлікт почався під час представлення чергового донецького Михайла Слепаньова на посаду головного міліціонера автономії. Могильов видрапався на трибуну і всю цю похабщину сказав під стенограму засідання. "Поруччік Ржевський" із анекдотів виглядає англійським джентльменом у порівнянні з Могильовим. Замість засвистати хама, депутати-чоловіки з регіональної, комуністичної фракцій зааплодували.

Якось із вибудовуванням поліцейського режиму в державі і публічна політика усе більше набирає мєнтовсько-шансонного несмаку. При цьому репресивна машина за всіма канонами більшовицького досвіду починає пожирати своїх. Десь переховується депутат з Монако Юра "Єнакієвський"-Іванющенко, а "сімейно-підзвітна" податкова раптом за два роки відкрила для себе корупційні схеми розкрадання в особливо крупних розмірах на митниці, в Укрспирті та довкола труб для Нафтогазу. Там є ще куди копати - і в аграрному напрямку, і в базарному. Це - лише початок.

Остаточно множать на нуль ще донедавна впливового віце-прем'єра Клюєва. У телевиставі а-ля "ходоки у Лєніна", за лекалами російської телепропаганди "моськи в Путіна", три дуже незалежних журналісти розпитували Януковича. Саме у цьому телеспектаклі (російсько-українська продукція Шувалов-Льовочкін пікчерз) Гарант, плутаючись у нормах зміненої Конституції, проголосив вердикт: Клюєв не буде очолювати виборчий штаб всенародної Партії Регіонів. Для малочисельного телеглядача це були слова ні про що, а для сервільної навколовладної тусовки чіткий сигнал - старих більшовиків вже репресують. Банконологи-експерти зроблять висновок, що Льовочкін остаточно переграв Клюєва. А сімейні міністри-силовики ще більше згуртуються довкола гаранта свого щастя для захисту сімейних цінностей.

Дивовижно чітка вертикаль влади усе більше нагадує кадрову ієрархію Муамара Каддафі. Сама кадрова політика усе більше перегукується із сторінками "Краткого курса ВКП(б)" про бухаринсько-троцьку контрреволюцію та її знищенням. Спроби кооптувати методом шантажу "помаранчевих" менеджерів до уряду біло-блакитних безпомічних камікадзе-професіоналів скидається на дешевий водевіль.

Щоденні ініціативи наповнення бюджетної чорної діри лише додають народної любові. Штрафи вже підняли - автомобілісти знову вдячні не лише за кортежі й величезні авто-корки. Попереду нові весняні підвищення комунальних тарифів - вода ж дорожчає. І на завершення авітамінозного анекдоту наших днів - ініціатива регіонала Сухого ввести 17% податок для всіх бездітних "тунєядців" в Україні. Якщо вам вже 30 років і ви не народили дітей - заплатіть уряду в бюджет. А якщо не склалося із сімейним щастям, або не дав Бог можливості завагітніти чи продовжити рід свій? Заплати свої 17% податку на доходи фізичних осіб, "тунєядець"!

Нова ініціатива уже отримала народну назву - податок "на яйця". Доречі - сталінський радянський винахід, який отримує нове життя в новій країні. Ще одне покращення - іще одна реформа.

Ну і як не вірити Печерському старцю Ніколє Яновічу Азарову: жить стало вєсєлєє!

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...