App Store Google Play

Уряд ліквідовує Дніпропетровське Управління МНС

27.02.2012 10:05

Уряд вирішив ліквідувати територіальні органи Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства надзвичайних ситуацій в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, районах у містах, містах обласного, республіканського значення.

Натомість прийняте рішення створити нові юридичні особи публічного права - територіальні органи Міністерства надзвичайних ситуацій. Вони стануть правонаступниками  прав і обов'язків територіальних органів, що ліквідуються.

Так, замість Головного управління МНС України в Дніпропетровській області буде створене Головне територіальне управління МНС у Дніпропетровській області.

На виконання даного рішення та згідно наказу Міністерства надзвичайних ситуацій України від 31.01.2012 № 121, Головне управління МНС України в Дніпропетровській області ліквідується.

Головою ліквідаційної комісії призначено першого заступника начальника Головного управління МНС України в Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Кульбача Андрія Анатолійовича.

Претензії кредиторів приймаються протягом двох місяців з дня опублікування цього оголошення на адресу місця знаходження ліквідаційної комісії: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Короленка, 4.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...