App Store Google Play

Донецькі охоронці викинули дніпропетровських з «Дніпрообленерго»

27.02.2012 13:34

ПАТ «ЕК «Дніпрообленерго» 20 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Управління вневідомчої охорони Донецької області» на послуги охорони 66 об'єктів в Дніпропетровську і області в 2012 році вартістю 14,01 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В тендері брали участь чотири компанії: ТОВ «Управління вневідомчої охорони Донецької області», ТОВ «Донецька охоронна компанія «Професійний захист» (обидві - Донецьк), ТОВ правове агентство «КГБ» і ПП «Авангард і К» (обидві - Дніпропетровськ).

Пропозиції донецьких фірм на рівні 14 млн грн. різнились між собою на 0,7%. Пропозиції дніпропетровських фірм 8,2 та 8,6 млн грн. були майже вдвічі дешевші від донецьких.

Однак обидві дешеві пропозиції було відхилено через ненадання забезпечення конкурсних пропозицій у розмірі 400 тис грн., ненадання підтвердження наявності в штаті підприємства не  менше 350 охоронників відповідної кваліфікації, а також кількох інших довідок.

Засновниками ТОВ «Управління вневідомчої охорони Донецької області» є Сергій Гурковський, Вадим Онищенко та Олексій Руденок.

Нагадаємо, Фонд держмайна призначив на 17 квітня конкурс з продажу 50% ПАТ «Дніпрообленерго» зі стартовою ціною 600 млн грн.

Зараз до складу акціонерів входить кіпрська компанія «Larva Investments Limited» з групи «Приват» Ігоря Коломойського. Оперативний контроль над діяльністю «Дніпроообленерго» здійснюють менеджери з групи Ріната Ахметова. За неофіційними даними ЗМІ, обидві групи збираються взяти участь в конкурсі, в зв'язку з чим на компанії Коломойського здійснюється тиск, в тому числі  структури «Привату» нещодавно були недопущені до приватизації обленерго.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...