App Store Google Play

Вілкул вмовив рітейлерів на знижки до 80-річчя області

23.02.2012 16:23

З нагоди 80-річчя Дніпропетрвоської області, яке святкуватиметься найближчими днями, в провідних торгівельних мережах області пройде акція з продажу соціальних товарів зі святковими знижками.

Ідея, як всі здогадались, належить, безумовно, голові ОДА Олександру Вілкулу. Це він вмовив рітейлерів спершу прикрасити свої маркети вітальними плакатами, а потім - ще й надати упродовж трьох днів знижки.

Зокрема, в акції візьмуть участь торгівельні мережі «Сільпо», «Варус», «Метро», «АТБ», «Нова Лінія», «Єва», «Караван» та інші.

Адміністрація вищезгаданих торговельних мереж пообіцяла, що з 24 по 26 лютого, напередодні свята, зробить акційні знижки на низку продуктів харчування, побутової хімії, будівельних матеріалів та інших товарів.

Щоправда, про розмір знижки не йдеться ні в прес-релізі ОДА, ні в заявах торговельних мереж.

Також 24 лютого о 12 годині в Дніпропетровську в центрі оптової торгівлі METRO розпочнеться виставка продукції місцевих виробників, присвячена святкуванню 80-річчя області. У заході візьме участь 10 виробників. Зокрема, м'ясокомбінат «Ювілейний», ТД «Бон Буассон», ТОВ «Алан», ТОВ «Авенсіс». Під час виставки виробники представлять свою продовольчу продукцію і проведуть її дегустацію.

25 лютого о 14 годині в ТМ «Нова лінія» з нагоди 80-річчя області відбудеться святковий концерт та будуть діяти акційні знижки на товари Дніпропетровських виробників.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...