App Store Google Play

Тепловики судяться з неплатниками і забирають авто

23.02.2012 15:27

2 тисячі 267 позовів подали торік до суду «Дніпропетровські міські теплові мережі» на злісних неплатників, які заборгували за тепло майже 12 мільйонів гривень.

Судячи з того, що 4 роки тому позовів було втричі менше - або городяни стали менше платити, або комунальники набрались досвіду. Звичайно, що на самому підприємстві впевнені, що причина саме друга.

За результатами судових розглядів, повідомляють в комунальному підприємстві, вже повернуто понад 6 мільйонів гривень. Загалом з 2003 року до районних судів міста подано 22 тисячі 152 позовні заяви щодо стягнення заборгованості за спожите тепло на загальну суму майже 55 мільйонів гривень, з яких понад 30 мільйонів гривень вже надійшли на підприємство.

Шанс отримати позов від теплових мереж має кожен дніпропетровець, який упродовж трьох-п'яти місяців ігнорує квитанції і не сплачує за спожите тепло.

За рішеннями судів відшкодовуються 98% боргів, але цей процес може займати декілька років. У ситуації, коли боржники не повертають кошти навіть після рішення суду, виконавча служба має право накладати арешт на їх особисте майно до того часу, поки людина не сплатить борг. Наприклад, у 2011 році було зааарештовано шість автомобілів.

Зрештою, отримані через судову тяганину шість мільйонів - крапля в морі порівняно із загальним боргом - на сьогодні дніпропетровці завинили підприємству майже 166 мільйонів гривень. Через несвоєчасні розрахунки своїх споживачів "Дніпропетровські міські теплові мережі" винні за газ та електроенергію понад 280 мільйонів гривень.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...