App Store Google Play

Митниця підвищила якість заморожених вишень у 5 разів!

22.02.2012 12:17

Дніпропетровські митники виявили порушення митних правил при ввезенні в Україну «швидкозамороженої вишні без кісточок» із заниженням митної вартості більше ніж вп'ятеро.

Наприкінці 2011 року дніпропетровське підприємство уклало угоду з польською фірмою про ввезення до України 20 тон заморожених вишень без кісточок, вартістю 57,6 тис.грн.

Після ввезення ягід з Польщі в зону діяльності Дніпропетровської митниці, представники підприємства подали до митного оформлення документи на товар «заморожені вишні 2 сорту без кісточок», вагою 20 тон, вартістю 62,6 тис.грн.

У зв'язку з відсутністю документів, що підтверджували заявлену вартість товару підприємству було відмовлено у митному оформленні, після чого згодом  представники фірми надали митникам документ (інвойс) на товар «заморожені вишні вищого сорту без кісточок», вартість яких сягала  327,5 тис.грн.

Тобто, вітчизняний підприємець, ухиляючись від сплати податків та зборів, занизив митну вартість товару більше ніж вп'ятеро та приховав відомості щодо сорту  вишень.

Дніпропетровською митницею складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 статті 352 Митного кодексу України. Товар вилучено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...