App Store Google Play

Мешканці Косіора бояться перейменування вулиці через незнання

22.02.2012 16:42
Мешканці будинку №20 по вулиці Косіора просять відкласти рішення про перейменування вулиці для розробки адекватного механізму переоформлення документів, не знаючи, що він вже існує.

Мешканці будинку №20 на Косіора переживають, що перейменування їхньої вулиці вдарить по їхніх кишенях, а переоформлення документів перетвориться на бюрократичну тяганину. При цьому вони не опираються перейменуванню, а вважають, що треба доопрацювати механізм його здійснення. Тому почали збір підписів, аби депутати поки що не ухвалювали рішення про перейменування.

«Ми не проти відновлення історичної справедливості, нас турбує, як буде відбуватися юридичне та документальне оформлення всіх нюансів перейменування», - заявляє мешканець вул. Косіора Максим Забуга.

Стурбованим мешканцям роз'яснили, що механізм перейменування давно відпрацьований, аби мінімізувати незручності для городян. Проте це роз'яснення їм, як не дивно, надавали не чиновники чи депутати, а представники громадських організацій, що виступають за перейменування вулиць Косіора, Постишева і Чубаря - осіб, причетних до геноциду українців.

«Влада передбачила, що жодних негативних наслідків, ніяких витрат для громадян не буде», - зазначив голова громадської організації «Українська національна громада» Юрій Якуба.

Із документами, які про це свідчать та про які писав Дніпроград, ознайомив мешканців вулиці Косіора представник громадської організації «ГРАД» Герман Назаренко (переглянути документи).

«Депутати розробили механізм, як це має відбуватися. Зобов'язують конкретні управління і установи сприяти і не перешкоджати цьому процесу та робити це безкоштовно», - зазначив Герман Назаренко.

Заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Писаревський зазначив, що не було би чуток і необгрунтованих страхів у городян, якби влада сумлінно проводила інформаційно-роз'яснювальну роботу.

Рішення про перейменування трьох вулиць мають розглянути на сесії міськради 29 лютого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...