App Store Google Play

У перший день весни у «Вертепі» - Олексій Ревенко

20.02.2012 15:00
Олексій Ревенко - автор-виконавець, поет, композитор, музика якого славиться своїм умінням створювати простори. Музикант, який здійснив перетворення хітів ДДТ в інструментал, представивши російський рок з нового боку, більш мелодійним і тонким, ніж в звичному звучанні.

Пісенна творчість Ревенка - це лірика з проникливою мелодикою, соціальна тематика непримиренного борця проти дурості і несправедливості і філософська тема, де автор розглядає відбувається більш глобально.

Гітариста і композитора Олексія Ревенка сьогодні добре знають шанувальники неокласики і неоромантики - стилів, які в Україні нині активно розвиваються поруч з таким явищем як пост-рок. Це - музика вдумливих людей, як правило молоді з базовою музичною освітою, яка ментально прагне пов'язати сучасні тренди з світовою класикою." (Олександр Євтушенко)

Добра, світла, красива і трохи наївна музика - саме такі епітети приходять в голову, коли слухаєш Олексія Ревенка.

З 1990 року Олексій виносить на суд слухача свої вірші та пісні. Навіть у ранніх з них яскраво виражена небайдужість автора до тематики устрою суспільства, незгоду з багатьма соціальними засадами, що калічать людську душу. Але разом з тим у віршах Ревенко багато лірики, ніжності і чуттєвості.

«Живая клетка злой эпохи», куди включені вірші 1990-98 років - погляд на події навколо, оспівування краси і любові, на противагу чому - хльостка поема «Музей умных лиц» та інші твори, де автор розмірковує про честь, гідність, культуру і жадібність людей. Збірка «Призма чесности», написана в Період з 1999 по 2003 рік: "Це спроба зняти маску з людини, з суспільства; спроба подивитися, а що ж залишиться без маски. Когось це може налякати, а когось, навпаки, порадувати і наблизити до розуміння себе і самореалізації. Третя збірка «Моїй країні культура не потрібна» - це відвертий крик, адресований тим, хто здатний чути, хто ще «не знищений». В самій назві закладено сумний, але чесний висновок автора про долю свого народу.

У 2010 році про Ревенко і його багатогранній творчості зняли документально-публіцистичний фільм «Культурний опір». У цьому фільмі не тільки розповідається про тяжке становище нашої культури, а й пропонуються деякі способи виправлення ситуації. Будучи відомим рок-музикантом і композитором, Олексій Ревенко доносить зі сцени свої думки та ідеї. На його концертах крім пісень можна почути і вірші. І в рок-культурі, і в акустичній неокласиці, і в джазі, а також у поезії і прозі він залишається вірним своїм принципам боротьби з попсотізаціей і знеособленням.

Початок концерту: 1 березня о 19:00. Місце проведення заходу - Культцрний центр «Арт-Вертеп» (вул.. Червона, 11). Вартість квитків - 50 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...