App Store Google Play

Міністр і таргани

20.02.2012 11:25

Поки у верховних палатах єдиноначального хана Межигір'я та всія України (з Кримською автономією включно) наростає градус істерії : "вакруг адні врагі" - у народі пришвидшено відновлюються архаїчні практики глибокого совка: страх, недовіра, стукачество і підлабузництво. І практика "пісєм трудящіх" проти ворогів народу зі сталінських 30-их і аж до пізніх потворних брежнєвських фарсів, коли на прокламації дисидентів та інтелігенції одразу виникали контр-листи правильної інтелігенції, стає звичною у наші дні.

Ліна Костенко, співачка Ніна Матвієнко та політик Олександра Кужель - звернулися з відкритим листом персонально до понад 20 найбільш відомих і впливових жінок із закликом запровадити санкції щодо керівництва України через ув'язнення і подальші дії щодо ЗК Юлії Тимошенко. Адресати їх звернення - жінки-політики, серед яких канцлер Німеччини Ангела Меркель, державний секретар США Хілларі Клінтон, прем'єр-міністр Австралії ДжуліяГіллард, Президент Литви Даля Грібаускайте, віце-президент ЄврокомісіїКетрін Ештон, Президент Аргентини Крістіна Фернандес, Президент БразиліїДілма Руссефф, Президент Фінляндії Тарья Халонен, перша леді США Мішель Обама та інші. Про репресивні будні у листі написано: "щодня за ґрати кидають безневинних людей, яких ми не знаємо, - щодня заламують руки комусь тільки за те, що він хоче жити в людяній державі і мати право бути людиною. Масштаби цього лиха значно більші: беззаконня, вчинене над Юлією Тимошенко, Юрієм Луценком, іншими політв'язнями - зробило вразливим і беззахисним життя кожної людини в Україні".

Вже через добу у відповідь на це апологети демократичної влади та справедливого українського суду тим самим адресатам написали іншого листа, у якому : "ми переконані, що Тимошенко стала маріонеткою в руках тих сил, які завжди намагалися і далі намагаються перешкодити реалізувати євроінтеграційні прагнення України. Звичайне кримінальну справу, яку було порушено проти Тимошенко як проти особистості, яка в різні часи приносила державі великої шкоди своїми корупційними діями, було в маніпулятивний спосіб використано для системного і потужного очорнення України. Ці зусилля, дуже щедро фінансовані недругами Україні, дали гіркі плоди. В результаті було зірвано своєчасне підписання Угоди про асоціацію України з ЄС. ...громадяни Україні дають інші оцінки діям Юлії Тимошенко. Більшість у суспільстві, і про це свідчать соціологічні дослідження, не вважають її політичною ув'язненою. Інша справа, що пропагандистська машина, яка працювала на перетворення цього процесу з кримінального на політичний, завдала великої шкоди міжнародному іміджу нашої країни. На жаль, світові політики поставили на одні терези європейське майбутнє України і долючиновниці-корупціонерки".

Цей лист засвідчили автографами Ірина Дерюгіна, чемпіонка з художньої гімнастики, віце-президент федерації гімнастики; Лариса Скорик, професор Національної академії мистецтва та архітектури; Тетяна Вєркіна, голова ради ректорів вищих навчальних закладів культури і мистецтва; Анна Сазоненко, директор Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету ім.Шевченка; Наталя Бучинська, народна артистка України; Ольга Сумська, народна артистка України. Пізніше до листа приєдналася актриса Лариса Кадочникова, член Національної Спілки кінематографістів України.

Соцмережі вибухнули обуренням. Очевидно, що підписанти першого листа, які вимагають санкцій до влади, нічого крім ймовірних неприємностей на свою голову не можуть очікувати. Не менше очевидною є корупційна вигода підписантів другого листа про "справедливу" владу, яка покарала "злодійкуватого" екс-прем'єра: тут і подальше освоєння мільйонів на нищення музею Шевченка в Каневі, і збереження бюджетних посад директорів і чималі гонорари на різноманітних "ярмарках марнославства", де вони будуть ведучими, і спортивні та митецькі форуми за кошти платників податків через їх руки та структури. Варіантів персональної "мотивації" для цих підписантів чимало.

Апелюючи до міжнародних політичних авторитетів підписанти "антитимошенківського" листа напевно відають, що представники посольств цих країн відвідали усі судові засідання процесів Луценка і Тимошенко і власними очами й вухами зафіксували суть української Феміди та усі процесуальні кульбіти "найсправедливішого суду" доби Януковича. Зрозуміло, що ця відозва не змінить оцінок світових лідерів політичної суті звинувачень та каральних вердиктів опонентам Президента. Отже, для цих підписантів - такий лист лише декларація вірності режиму. Не більше. Цим плазуванням насправді вже нікого не здивували (не вперше!) - обурила брехня, під якою вони підписалися.

Саме заради такого збурення громадськості й ініціюють такі безглузді епістолярні "відповіді". Це не так чергова демонстрація підтримки курсу Президента, як видається на перший погляд, як той самий відволікаючий маневр. Свистулька для пари на суспільному чайнику, що булькає гнівом. Такий собі колективний "табачник" для вперто активних громадян.

Фактично, експертно-журналістське середовище зосередилося над медичним аналізом, чи у результаті перестановки Клюєва в Радбез, на тлі посилення вертикалі "сім'ї" та групи Хорошковського-Фірташа, у того ще залишиться доступ до "виборчого общака" і чи вдасться забезпечити тотальну фальсифікацію парламентських виборів.

"Суспільно-все-ще-активним" громадянам підкинули черговий "морально-проститутський" скандальний лист. Нехай обурюються у своїх інтернетах. Тим більше, що мільйонам "радянських хохлообразних" усі ці тимошенки-луценки-табачники-клюєви-хорошковські глибоко десь. Одні крутяться-виживають і взагалі поза інформаційно-політичними потоками. Інші заробляють-витрачають-веселяться і за інструкцією радянських правил безпеки намагаються весь час бути подалі від усієї "цієї політики". Соціологи добре знають, яка прірва між "більшістю обурених" протестних опитаних, та реальною кількістю готових до акцій прямої дії. І чим більше організовують таких "протестних свистульок" для випускання емоцій, як оті колективні листи, тим більший розрив між тими, хто обурюється "словом", а хто "ділом".

А тим часом в реалі реальні професіонали Януковича роблять реальні справина мільйони. Одні здають лужниковській мафії обленерго, інші - зливаютьбанки та заводи кремлівським інвесторам, ще інші - аграрно-зернові потужності для реалізації ідеї "путінського зернового ОПЕК". Є ж така професія - державу продавати. Не Вітчизну, а так - "окраїну, вигадану колись в австрійському штабі". Але кожен донецький комсомолець і гопник вміє матеріальні об'єкти за конкретне лаве штовхати. А от продавати абстрактні та ідеологічні засади держави за цілком матеріальну винагороду - для цього треба мати талант Табачника. Можна звичайно ж декілька мільйонів нагріти на підручниках - але це так, щорічні кишенькові.

Цей професійний українофоб приготував новий навчальний план для 5-9 класів середньої школи. Проект передбачає зменшення до мінімуму годинвивчення української мови та літератури і скасування предмету "Історія України". В ідеологів та спонсорів "русскава міра" таке знищення самих засад існування українського народу, його мови та історії коштує чимало.

Два роки Янукович показово обурюється "антиреформами" Табачника, його критикує прем'єр Азаров. Два роки в телевізорі радниця Ганна Герман зізнається, що той Табачник "не герой її роману". Але на ділі - зелена дорога.

Фактично вони разом реалізують модерний етноцид. Трансформаціяукраїнців у совків, а совків - в малоросійство. Мільйони дітей стали жертвамитакої неосталінської практики, заручниками антинаціональної істерії Табачника. І якщо змоги чи бажання спинити цього гуманітарного садиста "зверху" немає, то час масованого спротиву знизу вже настав.

Не варто відволікатися на усі ці колективні листи та інші груповіпроститутські практики. Бо якщо вдасться відстояти душі наших дітей і право народу на існування, то усі ці безвольні покручі самі себе люструють. Таргани бояться світла.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...