App Store Google Play

Школи Дніпропетровська випереджають міськраду в інформатизації

17.02.2012 09:35
Сьогодні  в усіх школах Дніпропетровська запроваджено електронні щоденники та журнали. Про це під час прес-конференції повідомила заступник міського голови Олена Лозенко. «Усі школи міста сьогодні мають власні сайти, на яких розміщена  вичерпна інформація про школу: презентація навчального закладу, його спеціалізація, схема  роботи, профіль класів, відомості про педагогічний колектив.

На сайтах також розміщено електронні журнали та щоденники. Такі щоденники є лише у тих учнів, батьки яких дали згоду на таке електронне нововведення. Під власним логіном та паролем вони можуть заходити на персональну сторінку своєї дитини і відслідковувати її оцінки , домашні завдання та відвідування уроків. Персональні дані кожного учня захищені, оцінки школяра можуть бачити тільки його батьки », - зазначила  Олена Лозенко. Координує роботу шкільних сайтів та слідкує за їх оновленням ресурсний центр на базі ліцею інформаційних технологій та аналітичний центр на базі міського методичного центру управління освіти та науки.

В усіх школах міста працюють комп'ютерні класи з доступом до мережі Інтернет. У таких класах вчителі заповнюють електронні щоденники і журнали.

За словами директора НВК №28 Ніли Ломако, електронний щоденник мотивує школярів краще навчатися, оскільки деякі батьки мало не щодня відвідують персональні сторінки своїх дітей.

З 2011 року навчальні заклади Дніпропетровська увійшли в єдиний інформаційно-освітній простір Дніпропетровщини.  В рамках такої роботи були створені сайти навчальних закладів, впровадженні електронні щоденники для необмеженого спілкування батьків, учнів та педагогів через Інтернет-ресурси. Загалом робота над створенням єдиного інформаційно-освітнього простору у місті  розпочалась у 2004 році.

Нагадаємо, що Програма інформатизації Дніпропетровської міської ради, прийнята у 2010 році на сьогодні заблокована через деструктивну поведінку деяких депутатів, які вперто блокують її фінансування. Якщо нещодавно можна було говорити про технічне й інформаційне відставання Дніпропетровської міської ради від аналогічних рад інших обласних центрів, то сьогодні вона відстає вже від звичайних міських шкіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...