App Store Google Play

Школи Дніпропетровська випереджають міськраду в інформатизації

17.02.2012 09:35
Сьогодні  в усіх школах Дніпропетровська запроваджено електронні щоденники та журнали. Про це під час прес-конференції повідомила заступник міського голови Олена Лозенко. «Усі школи міста сьогодні мають власні сайти, на яких розміщена  вичерпна інформація про школу: презентація навчального закладу, його спеціалізація, схема  роботи, профіль класів, відомості про педагогічний колектив.

На сайтах також розміщено електронні журнали та щоденники. Такі щоденники є лише у тих учнів, батьки яких дали згоду на таке електронне нововведення. Під власним логіном та паролем вони можуть заходити на персональну сторінку своєї дитини і відслідковувати її оцінки , домашні завдання та відвідування уроків. Персональні дані кожного учня захищені, оцінки школяра можуть бачити тільки його батьки », - зазначила  Олена Лозенко. Координує роботу шкільних сайтів та слідкує за їх оновленням ресурсний центр на базі ліцею інформаційних технологій та аналітичний центр на базі міського методичного центру управління освіти та науки.

В усіх школах міста працюють комп'ютерні класи з доступом до мережі Інтернет. У таких класах вчителі заповнюють електронні щоденники і журнали.

За словами директора НВК №28 Ніли Ломако, електронний щоденник мотивує школярів краще навчатися, оскільки деякі батьки мало не щодня відвідують персональні сторінки своїх дітей.

З 2011 року навчальні заклади Дніпропетровська увійшли в єдиний інформаційно-освітній простір Дніпропетровщини.  В рамках такої роботи були створені сайти навчальних закладів, впровадженні електронні щоденники для необмеженого спілкування батьків, учнів та педагогів через Інтернет-ресурси. Загалом робота над створенням єдиного інформаційно-освітнього простору у місті  розпочалась у 2004 році.

Нагадаємо, що Програма інформатизації Дніпропетровської міської ради, прийнята у 2010 році на сьогодні заблокована через деструктивну поведінку деяких депутатів, які вперто блокують її фінансування. Якщо нещодавно можна було говорити про технічне й інформаційне відставання Дніпропетровської міської ради від аналогічних рад інших обласних центрів, то сьогодні вона відстає вже від звичайних міських шкіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...