App Store Google Play

Коломойський подарував Європі єврейський парламент

17.02.2012 12:24

У Брюсселі відбулося перше засідання Європейського єврейського парламенту, повідомляє ТСН.

Рішення створити єдиний представницький орган ініціював Єврейський європейський союз під керівництвом українця Ігоря Коломойського. В інтернеті проголосували загалом понад 170 тисяч людей.

Європейський єврейський парламент збирається в центрі об"єднаної Європи, у Брюсселі в Європарламенті. На столах прапорці з понад 40-ка країн. Усього депутатів - 120, точно як в ізраїльському Кнесеті.

Членів новоствореного парламенту привітали європарламентарії, члени парламентів різних країн, представники найбільших єврейських громад Сполучених штатів. Очільник Єврейського європейського союзу Ігор Коломойський вже зустрівся з президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Бароззу.

"Сьогодні думали почати з вітань, був Бароззу, але євреї активний народ, з активною життєвою позицією, не упустили можливість задати незручні питання", - розповів Коломойський. Рабина із Дніпропетровська попередили, що у Брюсселі є райони, де кіпу краще знімати.

Шмуель Камінецький не розуміє, чому в Україні він вільно почувається євреєм, а в центрі Європи це може бути небезпечно. Ці та інші питання депутати нового парламенту будуть доносити європейцям разом. Сьогодні парламент обрав оргкомітет, що підготує порядок денний наступного зібрання.

"Європейці побачили, що це не фікція, що він буде активним органом єврейського життя і принесе багато користі", - запевнив Коломойський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...