App Store Google Play

Перейменування вулиць не вдарить по кишені мешканців

16.02.2012 13:04
Для мешканців вулиць Косіора, Постишева та Чубаря від 29 лютого розпочнеться новий етап у житті - з першого дня весни найменування вулиць в  їх адресах зміниться на Бульварну, Попкова та Омельченка.

Міська влада під тиском патріотичної громадськості міста нарешті спромоглася прийняти відповідальне рішення і виконати вказівку суду, який вже давно визнав Косіора, Постишева та Чубаря людьми, які нищили в минулому столітті український народ.

Аби зробити процес встановлення історичної справедливості максимально зручним і безболісним для мешканців та підприємств, що зареєстровані на вулицях, які будуть перейменовані, депутат Олексій Салкоч з фракції Україна Майбутнього звернувся  до колег із депутатським запитом, в якому запропонував здійснити процедуру перереєстрації за кошт міського бюджету. Наразі це рішення проходить узгодження в комісіях і очікується, що воно буде проголосоване 29 лютого разом з рішенням про власне перейменування.

За пропозицією, упродовж місяця після прийняття радою рішення про перейменування для городян працюватимуть виїзні паспортні столи, де вони без черги і без жодної оплати матимуть можливість внести зміни до відповідних документів.

Те саме стосується і юридичних осіб та підприємців - для них в Єдиному офісі на проспекті Правди, 42 реєстраційні документи замінять безкоштовно.

Внесення змін до документації комунальних закладів, розташованих на вулицях Косіора, Постишева та Чубаря, візьме на себе міська влада.

Коментуючи власну ініціативу, Олексій Салкоч в коментарі Дніпрограду зазначив:

- Ми розуміємо певний дискомфорт для мешканців та підприємців, пов'язаний з перейменуванням вулиць. Але якщо ми будуємо правову державу, ми маємо дотримуватись рішень судів і виконувати їх. На мій погляд, задача міськради в даному випадку полягає не в оцінці правильності подібних рішень, а у тому, щоб максимально зменшити незручності для мешканців.

- На мою думку, міськрада має взяти на себе витрати, пов'язані з перейменуванням та перереєстрацією громадян та підприємств, - додав депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...