App Store Google Play

Енергозбереження у Зеленодольську профінісує Євросоюз

16.02.2012 08:28
Місто Зеленодольськ Апостолівського району Дніпропетровщини стало одним з 10 малих українських міст, які перемогли в конкурсі Представництва ЄС в Україні, подавши найкращі пропозиції з енергозбереження та підвищення енергоефективності.

Завдяки цій перемозі Зеленодольск, разом з малими містами з інших областей країни, візьме участь в новому проекті Євросоюзу з реалізації енергоефективних заходів у невеликих містах районного значення. Бюджет проекту складатиме 1,5 млн євро.

Проект ЄС „Підтримка заходів з енергоефективності у малих містах України" спрямований на скорочення енергоспоживання шляхом модернізації об'єктів комунальної та муніципальної власності з одночасним поліпшенням якості послуг, зниженням витрат на енергоносії, підвищенням надійності енергопостачання та сприянням скороченню СО2. У рамках проекту будуть проведені попередні і заключні енергоаудити з метою підтвердження ефективності реалізованих проектів і фактично досягнутої економії коштів. Крім цього, європейське фінансування має забезпечити малим містам можливість реалізації подальших енергоефективних проектів з використанням заощаджених коштів.

Як зазначає голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, це досягнення є результатом активності громади та органів місцевого самоврядування м. Зеленодольська.

Підтримку українським містам-бенефеціарам надаватимуть експерти проекту „Ініціатива з енергозбереження у будівельному секторі Східної Європи та Центральної Азії" (ESIB).

Керівник проекту Роберто Ло Чичеро Вайна наголошує, що проблеми 11 країн, які охоплює проект, дуже схожі, однак заходи для кожної є індивідуальними. За його інформацією, загальний потенціал економії в Білорусі, Україні, Туреччині, Туркменістані, Узбекистані, Таджикистані, Киргизстані, Казахстані, Грузії, Вірменії та Азербайджані може скласти понад 40%.

Водночас нагадаємо, що минулого року місто лишилися без лікарні. Її було скорочено в ході медичної реформи в області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...