App Store Google Play

Енергозбереження у Зеленодольську профінісує Євросоюз

16.02.2012 08:28
Місто Зеленодольськ Апостолівського району Дніпропетровщини стало одним з 10 малих українських міст, які перемогли в конкурсі Представництва ЄС в Україні, подавши найкращі пропозиції з енергозбереження та підвищення енергоефективності.

Завдяки цій перемозі Зеленодольск, разом з малими містами з інших областей країни, візьме участь в новому проекті Євросоюзу з реалізації енергоефективних заходів у невеликих містах районного значення. Бюджет проекту складатиме 1,5 млн євро.

Проект ЄС „Підтримка заходів з енергоефективності у малих містах України" спрямований на скорочення енергоспоживання шляхом модернізації об'єктів комунальної та муніципальної власності з одночасним поліпшенням якості послуг, зниженням витрат на енергоносії, підвищенням надійності енергопостачання та сприянням скороченню СО2. У рамках проекту будуть проведені попередні і заключні енергоаудити з метою підтвердження ефективності реалізованих проектів і фактично досягнутої економії коштів. Крім цього, європейське фінансування має забезпечити малим містам можливість реалізації подальших енергоефективних проектів з використанням заощаджених коштів.

Як зазначає голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, це досягнення є результатом активності громади та органів місцевого самоврядування м. Зеленодольська.

Підтримку українським містам-бенефеціарам надаватимуть експерти проекту „Ініціатива з енергозбереження у будівельному секторі Східної Європи та Центральної Азії" (ESIB).

Керівник проекту Роберто Ло Чичеро Вайна наголошує, що проблеми 11 країн, які охоплює проект, дуже схожі, однак заходи для кожної є індивідуальними. За його інформацією, загальний потенціал економії в Білорусі, Україні, Туреччині, Туркменістані, Узбекистані, Таджикистані, Киргизстані, Казахстані, Грузії, Вірменії та Азербайджані може скласти понад 40%.

Водночас нагадаємо, що минулого року місто лишилися без лікарні. Її було скорочено в ході медичної реформи в області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...