App Store Google Play

Енергозбереження у Зеленодольську профінісує Євросоюз

16.02.2012 08:28
Місто Зеленодольськ Апостолівського району Дніпропетровщини стало одним з 10 малих українських міст, які перемогли в конкурсі Представництва ЄС в Україні, подавши найкращі пропозиції з енергозбереження та підвищення енергоефективності.

Завдяки цій перемозі Зеленодольск, разом з малими містами з інших областей країни, візьме участь в новому проекті Євросоюзу з реалізації енергоефективних заходів у невеликих містах районного значення. Бюджет проекту складатиме 1,5 млн євро.

Проект ЄС „Підтримка заходів з енергоефективності у малих містах України" спрямований на скорочення енергоспоживання шляхом модернізації об'єктів комунальної та муніципальної власності з одночасним поліпшенням якості послуг, зниженням витрат на енергоносії, підвищенням надійності енергопостачання та сприянням скороченню СО2. У рамках проекту будуть проведені попередні і заключні енергоаудити з метою підтвердження ефективності реалізованих проектів і фактично досягнутої економії коштів. Крім цього, європейське фінансування має забезпечити малим містам можливість реалізації подальших енергоефективних проектів з використанням заощаджених коштів.

Як зазначає голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, це досягнення є результатом активності громади та органів місцевого самоврядування м. Зеленодольська.

Підтримку українським містам-бенефеціарам надаватимуть експерти проекту „Ініціатива з енергозбереження у будівельному секторі Східної Європи та Центральної Азії" (ESIB).

Керівник проекту Роберто Ло Чичеро Вайна наголошує, що проблеми 11 країн, які охоплює проект, дуже схожі, однак заходи для кожної є індивідуальними. За його інформацією, загальний потенціал економії в Білорусі, Україні, Туреччині, Туркменістані, Узбекистані, Таджикистані, Киргизстані, Казахстані, Грузії, Вірменії та Азербайджані може скласти понад 40%.

Водночас нагадаємо, що минулого року місто лишилися без лікарні. Її було скорочено в ході медичної реформи в області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...