App Store Google Play

Дніпропетровськ захопить епідемія... доброти

16.02.2012 17:30

Дніпропетровськ приєднується до Всеукраїнської акції «Епідемія доброти».

На 17 лютого припадає Міжнародний День спонтанного прояву доброти. В Україні цього року свято відзначатимуть майже в кожній області! І Дніпропетровськ не є виключенням. Ініціаторами заходу стала громадська організація «Демократичний Альянс».

Мета заходу в тому, щоб робити приємності та підіймати настрій перехожим, акцентуючи увагу городян на тому, що добрі справи не так важко робити щодня.

Захід почнеться о 14:00 на Європейській площі з відкриття імпровізованої скрині доброти. Зі скрині визволять вірус доброти, символічно завуальований в гелієві кульки, і з того моменту посланці доброти поширюватимуть його всім оточуючим.

Європейській площі роздаватимуть кредити доброти, ходитимуть зі смайлами і плакатами змісту «Посміхнись, тобі личить» та іншими, всі бажаючі зможуть взяти участь у вікторині побажань і напророчити собі цікаве майбутнє.

О 15:00 в парку ім.Глоби посланці доброти роздаватимуть солодощі дітям, гратимуться з ними, годуватимуть птахів. В цей же час на залізничному вокзалі посланці доброти зустрічатимуть та проводжатимуть потяги з піснями та плакатами, підійматимуть настрій всім, хто буде на той час на вокзалі.

Також в рамках «Епідемії доброти» група волонтерів піде здавати кров до лікарні Мечнікова, збір об 11:00 біля Корпусу "Б" Металургійної академії.

«Неможливо роздати добро, адже воно завжди повертається» - гасло, котрим буде керуватись кожний посланець доброти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...