App Store Google Play

Дніпропетровці вимагали перейменувати вулиці, що носять імена злочинців

15.02.2012 12:04
15 лютого під стінами Дніпропетровської міськради - у день, коли депутати працюють у комісіях, відбувся пікет за перейменування вулиць Косіора, Чубаря і Постишева. Ці комуністичні вожді визнані винними у скоєнні геноциду через організацію Голодомору. Відповідний висновок міститься у постанові Київського апеляційного суду.

Попри мороз, акція зібрала понад сотню небайдужих городян. Вони вийшли на пікет, бо рішення про перейменування цих вулиць пройшло комісію міськради з питань топоніміки, затверджене виконкомом міськради, але зняте з розгляду сесії і лишається невирішеним.

Як зазначив голова Дніпропетровської міської організації ВО «Свобода» Андрій Денисенко, питання було зняте через «істерику», яку непублічно влаштували окремі депутати, керівники комісій.

«Окремі депутати, члени ПР влаштували істерику, лягли кістьми і зняли це питання з розгляду черги денної сесії», - заявив Андрій Денисенко. Він нагадав, що звертався до міського голови із проханням назвати прізвища людей, котрі чинять опір перейменуванню вулиць, що носять імена злочинців: «Нехай вийдуть і озвучать: «ми такі-то, такі-то - представники такої-то партії, вважаємо, що Постишев, Косіор і Чубар недодушили голодом, недорозстріляли по катівнях українців».

На думку голови міської «Свободи» це питання не ділить депутатів на владу чи опозицію, а ділить на достойних людей і негідників.

«На руках Косіора, Постишева, Чубаря є кров українських селян та інтелігенції - тих людей, якими ми в дійсності можемо пишатися, тих людей, які становили хребет української нації», - наголосив Андрій Денисенко.

У заході взяли участь представники об'єднаної опозиції - політичних і громадських сил патріотичного спрямування. При цьому акція проходила лише під державними прапорами без партійної символіки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...