App Store Google Play

Для вчителів, які розвивають інтелект школярів області, провели семінар

15.02.2012 12:57

У Дніпропетровську пройшов навчальний семінар для координаторів та тренерів-викладачів щодо створення інтелектуальних клубів «Що? Де? Коли?» у містах та районах області.

На семінарі кваліфіковані спеціалісти провели навчання для координаторів та тренерів-викладачів з міст та районів області щодо створення інтелектуальних клубів «Що? Де? Коли?» та організації інтелектуальних ігор, змагань і тренувань.

Навчання проводили ректор Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Михайло Романенко, президент Всеукраїнської громадської організації «Ліга Українських Клубів Інтелектуальних ігор» Ігор Кузьмін та президент Дніпропетровського міського клубу інтелектуальної творчості ім. А. Козубова Оксана Балазанова. Для учасників семінару були проведені тренінгові ігри «Що? Де? Коли?».

 «Розвиток інтелектуального руху в Дніпропетровській області є органічною складовою комплексу програм для дітей та молоді, які реалізуються в рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти», ініційованого губернатором Олександром Вілкулом. Цей навчальний семінар є стартовим етапом реалізації губернаторського проекту з розвитку інтелектуального руху. Наступний етап передбачає проведення турнірів на рівні шкіл та вишів, а потім - районів, міст та області», - сказала Марія Пустова.

Наразі, вже розроблено методичні рекомендації щодо створення клубів та організації турнірів «Що? Де? Коли?» в навчальних закладах області.

У Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти запроваджено навчальні курси з підготовки координаторів й тренерів-педагогів. Розроблено програму інноваційного факультативного курсу «Інтелект». Зокрема, цей курс буде впроваджено в навчальний процес усіх шкіл області восени 2012 року. Курс ґрунтується на теорії вирішення винахідницьких задач та інтелектуальних іграх.

Влітку 2012 року на обласному рівні в одному з літніх таборів буде проведено підсумковий регіональний турнір із «Що? Де? Коли?».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...