App Store Google Play

Афганці показали Януковичу дупи

15.02.2012 13:24

Під час покладання квітів з нагоди річниці виводу військ з Афганістану близько 200 ветеранів-афганців по команді "кругом" розвернулися до президента Віктора Януковича спиною.

Сталося це у Києві біля пам'ятника воїнам-афганцям. У такий спосіб афганці висловили власне ставлення до системи, яка позбавляє їх пільг.

За словами заступника голови правління  ВГО "Ніхто крім нас" Володимира Сердюка, з року в рік вони приходять покласти квіти до пам'ятника загиблим на війні. Проте цього разу міліція не підпустила афганців до постаменту, повідомивши, що їх "нема у списку".

- Влада в черговий раз продемонструвала, що є "правильні" афганці на чолі з Сергієм Червонопиським, а є інші, незрозуміло хто, - обурився афганець, додавши, що чекати своєї черги їм довелося понад півтори години.

У Дніпропетровську, своєю чергою, вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав пройшло спокійно - в нашому місті афганці "правильні" - владу люблять, а вона їм за це регулярно віддячує виплатами у кілька сот гривень .

Участь у Заході взяли керівники Дніпропетровської облдержадміністрації, обласної та міської рад, голови районних у місті рад і голови районних об'єднань ветеранів Афганістану, представники обласного та міського об'єднань ветеранів Афганістану а також районних організацій ветеранів Афганістану.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...