App Store Google Play

У ПриватБанку дані клієнтів використовують для забавок

13.02.2012 18:06

До Дня Святого Валентина так звані "математики ПриватБанку" опублікували дані проведеного ними дослідження стосовно впливу імен чоловіка і жінки на ймовірність їх одруження. Інформацію про це поширила прес-служба фінансової установи.

Відповідь, як і очікувалось, виявилась простою: імена жодним чином не впливають на шанси одружитись, тож довіряти розповсюдженим платним сервісам, які пропонують визначить сумісність закоханих, не варто - це марне витрачання коштів.

Не впливає на шанси вийти заміж або одружитись і ім'я людини взагалі - всі Марічки, Тетяни та Жанни, так само, як і Ігорі, Дмитри та Романи, мають абсолютно рівні шанси взяти шлюб зі своєю половинкою.

Дані для дослідження приватівці взяли з власних баз.

- Даних для досліджень нам не бракує, адже практично кожен другий українець є нашим клієнтом. Відтак ми використовували анкетні дані наших користувачів, в яких вони, крім іншого, вказували імена своїх партнерів по шлюбу, - розповів маркетинг-директор Приватбанку Дмитро Дубілет.

Розрахунки здійснювали "математики ПриватБанку" -  неформальний клуб працівників, які у вільний від роботи час займаються питаннями, які не впливають на ведення бізнесу, просто з цікавості.

Водночас Дубілет запевняє, що всі дані використовувались неофіційною групою "з дотриманням стандартів захисту приватної інформації".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...