App Store Google Play

Олег Тягнибок відвідав Дніпропетровськ

13.02.2012 09:41
"Ціль опозиції - завдати владі рішучого електорального удару та перемогти у Центральній Україні. Завдання "Свободи" - подолати виборчий "східноукраїнський збруч" - річку Оріль та здобути не менше 10% голосів на Наддніпрянщині" - заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок під час перебування у Січеславі (окупаційна назва - Дніпропетровськ) 11 лютого 2012 року.

Також лідер "Свободи" зазначив:

"Всеукраїнське об'єднання "Свобода" планує під час виборів до Верховної Ради України не лише значно наростити свою електоральну підтримку у центрі та на сході України, але й поборотися за перемогу кандидатів-свободівців у мажоритарних округах у всіх областях України. Довибори до місцевих рад, що останніми місяцями проходили у центрі та на сході Україні, засвідчили: кандидати-свободівці отримували від 3 до 15% голосів виборців у цих регіонах та часто були єдиною альтернативою кандидатам від влади. Висунення узгоджених кандидатів від опозиції дозволяє сподіватися на перемогу практично в усіх областях України.

Наше завдання на Січеславщині - отримати не менше 10% голосів виборців за партійний список "Свободи". Це потрібно для того, щоби назавжди подолати міф про нібито "непопулярність" націоналізму на сході України та остаточно зруйнувати міф про націоналізм як "західноукраїнське явище".

Саме тут, у центрі Україні, зародився український націоналізм. Саме тут на наступних виборах потрібно завдавати рішучого удару владі. Не на Галичині, а на Наддніпрянщині буде вирішуватися доля України".

Виступаючи перед громадськістю, Олег Тягнибок наголосив на необхідності сильної української влади - державників, які би дійсно відстоювали національні інтереси України. "Україна багата надрами, інтелектом, тою енергією, що є у народу, але бідна тою владою, що є нині", - наголосив лідер "Свободи".

Він попередив: кримінально-олігархічний клан, котрий прийшов до влади, намагатиметься на майбутніх парламентських виборах здобути конституційну більшість у Верховній Раді з ключовою метою - змінити Конституцію, аби президента обирав не народ, а парламент для остаточної узурпації влади.

"Ми повинні привести у парламент велику націоналістичну фракцію, аби не дати їм реалізувати ті плани", - зауважив Олег Тягнибок. Він підкреслив, що об'єднана на основі Комітету опору диктатурі опозиція може перемогти на парламентських виборах.

"Регіонали" зрозуміли, що КОД вони не переможуть, тому триває цілеспрямована, спланована робота зі знищення і розмивання КОДу. "Свобода" до останнього підтримуватиме КОД. Ми розуміємо, що разом ми реально можемо перемогти", - зазначив Олег Тягнибок. Особливу увагу приділятимуть підготовці спостерігачів та членів виборчих комісій та всеможливому недопущенню фальсифікацій на найближчих виборах.

Не менш важливим завданням, як відзначив лідер "Свободи", є план роботи у парламенті. ВО "Свобода" пропонуватиме низку кроків для стабілізації ситуації в Україні: закон про імпічмент, постанова про відставку уряду Азарова-Тігіпка, новий справедливий Податковий кодекс, закони про заборону торгівлі землею та приватизації стратегічних підприємств.

На останні пункти лідер "Свободи" звернув особливу увагу, адже партія ініціювала референдум щодо заборони торгівлі землею, щоби народ лишався власником цього ресурсу і в Україні не з'явилися нові "латифундисти". Так само стратегічні підприємства, особливо природні монополії, мають перебувати у державній власності, аби стабільно працювати на інтереси України та її народу.

Олег Тягнибок закликав громадян реагувати на беззаконня та несправедливі рішення як центральної, так і місцевої влади акціями протесту і в такий спосіб розхитувати антинародний режим.

На зустріч із лідером "Свободи" в актовій залі Будинку профспілок зібралися близько тисячі людей - свободівців, представників інших політичних партій і громадських організацій, просто небайдужих патріотів. Людей було стільки, що чимале приміщення не змогло вмістити всіх охочих. Люди стояли у проходах та у вестибюлі.

Наприкінці лідер ВО "Свобода" закликав присутніх взяти участь у пікеті Дніпропетровської міської ради з вимогою перейменування вулиць, які носять імена організаторів Голодомору в України - Чубаря, Косіора і Постишева. Пікет відбудеться 15 лютого 2012 року о 10-00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...