App Store Google Play

“Дніпро” взяв Федецького в оренду і хорвата – в “Кривбас”?

11.02.2012 16:41
19-річний нападник молодіжної збірної Хорватії Антоніо Яколиш продовжить свою кар'єру в Україні. Про це заявив сам футболіст в інтерв'ю хорватській пресі.

Слід зауважити, що молодий перспективний хорват дістався українському грандові майже задарма, адже він з власної ініціативи розірвав контракт з попереднім клубом "Шибеником". Українці лише сплатять за правилами УЄФА хорватській команді невеличку суму у якості компенсації "за виховання молодого гравця".

Антоніо Яколиш підписав із "Дніпром" контракт по схемі "1+1", тобто за рік команда та гравець мають вирішити, чи співпрацювати далі. Про свої перспективи у Дніпропетровську Яколиш говорить обережно, адже з першого дня його попередили, що ознайомитись із українським футболом гравець буде у червоній футболці криворізького "Кривбасу".

Водночас один з дніпропетровських сайтів розповсюдив нібито "отриману на умовах суворої конфіденційності" інформацію про те, що на другий збір із "Дніпром" відправиться латераль сбірної України Артем Федецький.

Нагадаємо, Артем не поїхав з "Карпатами" на перший збір і зараз тренується в Ужгороді з молодіжним складом львів'ян. У нього контракт з "Шахтарем" до 2016 року, а термін орендної угоди з "Карпатами" закінчується в кінці травня цього року.

Разом з тим, прес-служба ФК "Дніпро" на офіційний запит повідомила, що в списку гравців, які відправляються на другий збір "прізвище Федецький не значиться".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...