App Store Google Play

Зростає товарообіг з Канадою: інформація в обмін на сталь

10.02.2012 10:46

За 2011 рік зовнішньоторговельний оборот товарами між Дніпропетровщиною й Канадою зріс у 1,7 рази. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час офіційної зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Троєм Лулашником.

«Україну і Канаду пов'язують не лише  ділові відносини. У Канаді проживає численна діаспора українців - близько мільйона чоловік. 24-м генерал-губернатором Канади був політик українського походження Роман Гнатишин. Саме Канада однією із перших визнала незалежність України в 1991 році», - пригадав Олександр Вілкул.

Під час зустрічі сторони обговорили питання залучення канадських інвестицій в Дніпропетровську область, науково-технічне та культурне співробітництво, адже поки що з ними в області не дуже.

Наразі загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області складає 8,1 млрд доларів США, у тому числі із Канади - 8,1 млн дол США (0,1%).

За 2011 рік зовнішньоторговельний обіг товарами області з Канадою зріс у 1,7 рази. У 2011 році на Дніпропетровську область припадало 12% від загального обороту товарами України з Канадою. У тому числі 12,8% - експортних, 11,6% - імпортних.

Із Дніпропетровської області до Канади експортуються чорні метали - 73%, вироби з чорних металів - 18%, хімічна продукція - 6%.

В області зареєстровано 9 підприємств, в які вкладено канадські інвестиції. Інвестиції залучені до операцій з нерухомістю, в будівництво, фінансову діяльність та ін.

В області за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку реалізуються п'ять проектів з надання технічної допомоги: «Регіональне врядування та розвиток (2005 - 2012)», «Розбудова  спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України (2010 - 2015)», «Місцевий економічний розвиток міст України (2010 - 2015)», «Розробка та впровадження публічної політики в Україні» та проект "Підвищення конкурентоздатності молочного сектору України", що спрямований на розвиток молочарського кооперативного руху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...