App Store Google Play

Зростає товарообіг з Канадою: інформація в обмін на сталь

10.02.2012 10:46

За 2011 рік зовнішньоторговельний оборот товарами між Дніпропетровщиною й Канадою зріс у 1,7 рази. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час офіційної зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Троєм Лулашником.

«Україну і Канаду пов'язують не лише  ділові відносини. У Канаді проживає численна діаспора українців - близько мільйона чоловік. 24-м генерал-губернатором Канади був політик українського походження Роман Гнатишин. Саме Канада однією із перших визнала незалежність України в 1991 році», - пригадав Олександр Вілкул.

Під час зустрічі сторони обговорили питання залучення канадських інвестицій в Дніпропетровську область, науково-технічне та культурне співробітництво, адже поки що з ними в області не дуже.

Наразі загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області складає 8,1 млрд доларів США, у тому числі із Канади - 8,1 млн дол США (0,1%).

За 2011 рік зовнішньоторговельний обіг товарами області з Канадою зріс у 1,7 рази. У 2011 році на Дніпропетровську область припадало 12% від загального обороту товарами України з Канадою. У тому числі 12,8% - експортних, 11,6% - імпортних.

Із Дніпропетровської області до Канади експортуються чорні метали - 73%, вироби з чорних металів - 18%, хімічна продукція - 6%.

В області зареєстровано 9 підприємств, в які вкладено канадські інвестиції. Інвестиції залучені до операцій з нерухомістю, в будівництво, фінансову діяльність та ін.

В області за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку реалізуються п'ять проектів з надання технічної допомоги: «Регіональне врядування та розвиток (2005 - 2012)», «Розбудова  спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України (2010 - 2015)», «Місцевий економічний розвиток міст України (2010 - 2015)», «Розробка та впровадження публічної політики в Україні» та проект "Підвищення конкурентоздатності молочного сектору України", що спрямований на розвиток молочарського кооперативного руху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...