App Store Google Play

У Дніпропетровщини буде свій уряд - електронний

10.02.2012 12:32

Технічно, технологічно й кадрово Дніпропетровська область готова стати "пілотною" площадкою для створення єдиних стандартів у сфері електронного управління, які потім можуть бути застосовні по всій Україні, повідомляють Українські новини. Про це заявив Владислав Радиш, директор "Майкрософт Україна" по роботі з державними органами й установами освіти й науки, коментуючи впровадження на Дніпропетровщині програми "Електронний регіон".

Як повідомлялося раніше, цю програму керівництво області розробляє разом з компанією "Майкрософт Україна". Очікується, що електронний документообіг допоможе знищити корупцію й залучити додаткові інвестиції.

Радиш повідомив, що для реалізації проекту Дніпропетровську область обрали не випадково. "У регіоні вже створено необхідну інфраструктуру інформатизації: це і єдиний телекомунікаційний центр області, і регіональний центр сертифікації електронних ключів, і корпоративна мережа, що поєднує електронні ресурси облдержадміністрації, облради, 334 сільських і селищних рад у всіх 22 районах області". "У рамках програми "Електронний регіон" протягом 5 років буде реалізовано понад 50 проектів у сфері освіти, охорони здоров'я, будівництва, агропромислового комплексу, екології й житлово-комунального господарства", - сказав експерт.

Робота над масштабним проектом зі впровадження в регіоні системи електронного уряду вже стартувала. Наприклад, запущено інформаційно-аналітичну систему, що скоротить промислове забруднення області. "Очікується, що незабаром всі адміністративні, інформаційні й дозвільні послуги для громадян і бізнесу будуть переведені в електронну форму", - зазначив Радиш. Остаточна розробка системи запланована на друге півріччя 2012 року, а пілотна апробація на базі 25 підприємств - на кінець року.

Представник компанії зазначив, що "Майкрософт Україна" уже успішно реалізувала подібні проекти в Лондоні, Стокгольмі, Хельсінкі, Дубаї, на Майамі, в Единбурзі й інших містах. "Перше рішення Microsoft у сфері електронного управління було розроблено в 2001 році, а пізніше - впроваджено в низці країн, наприклад, з 2004 року у Великій Британії на його базі працює сайт державних послуг www.directgov.co.uk", - пояснив Радиш.

Як повідомлялося раніше, у рамках проекту "Електронний регіон" в області вже працює інформаційно-ресурсний центр "Відкрита влада", що містить обласний, міські й районні дозвільні центри (що працюють за принципом "Єдиного вікна") і спеціалізований веб-сервіс. На сьогодні Дніпропетровська область - лідер із залучення іноземних інвестицій. Станом на жовтень 2011 року обсяг іноземних інвестицій в економіку області перевищив 8 мільярдів доларів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...