App Store Google Play

У Дніпропетровщини буде свій уряд - електронний

10.02.2012 12:32

Технічно, технологічно й кадрово Дніпропетровська область готова стати "пілотною" площадкою для створення єдиних стандартів у сфері електронного управління, які потім можуть бути застосовні по всій Україні, повідомляють Українські новини. Про це заявив Владислав Радиш, директор "Майкрософт Україна" по роботі з державними органами й установами освіти й науки, коментуючи впровадження на Дніпропетровщині програми "Електронний регіон".

Як повідомлялося раніше, цю програму керівництво області розробляє разом з компанією "Майкрософт Україна". Очікується, що електронний документообіг допоможе знищити корупцію й залучити додаткові інвестиції.

Радиш повідомив, що для реалізації проекту Дніпропетровську область обрали не випадково. "У регіоні вже створено необхідну інфраструктуру інформатизації: це і єдиний телекомунікаційний центр області, і регіональний центр сертифікації електронних ключів, і корпоративна мережа, що поєднує електронні ресурси облдержадміністрації, облради, 334 сільських і селищних рад у всіх 22 районах області". "У рамках програми "Електронний регіон" протягом 5 років буде реалізовано понад 50 проектів у сфері освіти, охорони здоров'я, будівництва, агропромислового комплексу, екології й житлово-комунального господарства", - сказав експерт.

Робота над масштабним проектом зі впровадження в регіоні системи електронного уряду вже стартувала. Наприклад, запущено інформаційно-аналітичну систему, що скоротить промислове забруднення області. "Очікується, що незабаром всі адміністративні, інформаційні й дозвільні послуги для громадян і бізнесу будуть переведені в електронну форму", - зазначив Радиш. Остаточна розробка системи запланована на друге півріччя 2012 року, а пілотна апробація на базі 25 підприємств - на кінець року.

Представник компанії зазначив, що "Майкрософт Україна" уже успішно реалізувала подібні проекти в Лондоні, Стокгольмі, Хельсінкі, Дубаї, на Майамі, в Единбурзі й інших містах. "Перше рішення Microsoft у сфері електронного управління було розроблено в 2001 році, а пізніше - впроваджено в низці країн, наприклад, з 2004 року у Великій Британії на його базі працює сайт державних послуг www.directgov.co.uk", - пояснив Радиш.

Як повідомлялося раніше, у рамках проекту "Електронний регіон" в області вже працює інформаційно-ресурсний центр "Відкрита влада", що містить обласний, міські й районні дозвільні центри (що працюють за принципом "Єдиного вікна") і спеціалізований веб-сервіс. На сьогодні Дніпропетровська область - лідер із залучення іноземних інвестицій. Станом на жовтень 2011 року обсяг іноземних інвестицій в економіку області перевищив 8 мільярдів доларів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...