App Store Google Play

«Cерце України» єднає опозицію

10.02.2012 15:59
10 лютого об'єднана опозиція Дніпропетровщині підписала угоду про спільні дії. Заручившись підтримкою понад сорока громадських організацій, під угодою підписалися лідери обласних осередків ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», партій «УДАР», «Фронт Змін» та «Наша Україна». Вони проголошують координацію дій у роботі фракцій обласної та місцевих рад, забезпеченні підготовки і проведення чесних виборів народних депутатів України та недопущення фальсифікацій.

«Ми наголошуємо, що єдиним опонентом для об'єднаних сил опозиції є чинний режим і ті політичні сили, які його уособлюють», - ідеться в угоді.

Підписаний документ базується на принципах Комітету опору диктатурі та угоди, підписаної цьогоріч на День Соборності 22 січня лідерами опозиційних партій.

«Соборність опозиції означає соборність майбутньої влади. Йдеться не просто про боротьбу на парламентських виборах, йдеться про те, як буде розвиватися Україна - чи буде вона українською, народовладною, рівноправною у єдиній європейській родині», - наголосив заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Свобода» Андрій Денисенко.

Він також підкреслив ключову роль Дніпропетровщини у об'єднавчому процесі для країни, оскільки наш край «є серцем України, де вирішується доля України і на виборах, і в соціокультурному та геополітичному планах».

ВО «Свобода» вважає спільним досягненням, що на рівні Дніпропетровщини до підписання угоди із принциповою державницькою позицією долучилася «Наша Україна», і без вагань та зауважень угоду підписала партія «УДАР», чого немає на загальнонаціональному рівні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...