App Store Google Play

Удод збільшує площі заповідників й заказників Дніпропетровщини

03.02.2012 11:43

 

В ході одинадцятої сесії обласної ради шостого скликання сесії депутати прийняли рішення про створення на Дніпропетровщині низки ландшафтних заказників місцевого значення.

- Створюючи такі заказники, - зауважив голова обласної ради Євген Удод, - ми не тільки зберігаємо унікальний природний потенціал нашого регіону, а й закладаємо основу для збільшення площ лісів у нашому індустріальному регіоні. Регіональна програма формування та розвитку національної екологічної мережі Дніпропетровської області на 2006-2015 роки -  це одна з важливих обласних програм екологічного захисту Придніпров'я, що впроваджуються під особистим контролем губернатора області Олександра Вілкула.

Минулого року у рамках цієї  програми в області було створено 17 ландшафтних заказників, - сказав Євген Удод. Нині їхня кількість збільшується ще на сім заказників загальною площею понад 6,3 тис.га. Відповідно площа заповідного фонду області складатиме понад 75 тис.га.

Зокрема, на території Юр'ївського району буде створено ландшафтні заказники „Голубівський" (загальною площею 120,66 га); „Варламівський" (загальною площею 801,34 га); „Урочище Приорільське" (загальною площею 945,46 га); „Івано-Межиріцький" (загальною площею 66,9 га).

У Новомосковському районі буде створено ландшафтні заказники місцевого значення „Витоки річки Губинихи" (загальною площею 117,0 га), та „Мар'янівсько-Кулебівський" (загальною площею 1456,0 га).

Крім того, депутати обласної ради вирішили створити на території Новомосковського району регіональний ландшафтний парк місцевого значення „Самарські плавні" площею 2800,7 га з подальшим його розширенням за рахунок території Дніпропетровського району до загальної площі 6174 га.

У запроектованих заказниках, - зауважив Євген Удод, - зустрічаються види, занесені до Червоної книги Міжнародного союзу охорони природи, Червоної книги України та  Червоного списку Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...