App Store Google Play

Головним мистецтвом для школярів й ветеранів буде театр

03.02.2012 13:55
Принаймні так витікає з рішення Про заходи щодо відвідування театрально-концертних закладів  обласного підпорядкування у 2012 році", прийнятого під час одинадцятої сесії Дніпропетровської обласної ради шостого скликання.

Згідно з рішенням, в регіоні продовжиться практика, ініційована минулого року губернатором області Олександром Вілкулом - безоплатне відвідування вистав театрально-концертних закладів обласного підпорядкування для дітей старшого шкільного віку, учнів професійно-технічних училищ, працівників бюджетної сфери області. Цього року до згаданих категорій запропоновано долучити  ветеранів Великої Вітчизняної війни, які мешкають в області, та вихованців інтернатів.

Рішенням обласної ради визначено, що кількість місць для безоплатного відвідування складатиме до 30% від загальної кількості місць у залах для глядачів.

Головам районних рад та міським головам доручено організувати перевезення працівників бюджетної сфери, які мешкають у сільській місцевості та малих містах області, на запропоновані вистави (концерти).

- Сьогодні Дніпропетровщина є не лише провідним індустріальним, науковим, фінансовим регіоном України, але й важливим центром культури, - зазначає голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод. - Цим рішенням обласна рада робить кращі надбання майстрів культури, що працюють на Дніпропетровщині, ближчими до людей, сприяє послідовному розвитку творчого життя в регіоні.

Забезпечення безоплатного доступу ветеранів, дітей,  учнівської молоді та працівників бюджетної сфери у заклади культури робить мистецтво та його кращі взірці справді народним і масовим, - переконаний голова обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...