App Store Google Play

Облрада затвердить схему розвитку у чотирьох томах

02.02.2012 12:15
Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул пообіцяв, що вже у березні Дніпропетровщина вперше за останні 35 років отримає Схему планування території області.

З 1976 року така Схема в регіоні відсутня, що, на думку керівництва, неабияк стримує соціально-економічний розвиток області.

Над проектом схеми планування території області, що складається з чотирьох томів та налічує понад 600 сторінок і 14 аркушів графічних зображень, працювали з 2010 року. В грудні минулого року документ пройшов державну експертизу і вже у березні проект Схеми планування територій Дніпропетровської області буде винесено на розгляд сесії обласної ради.

Том І включає в себе прогноз та визначення пріоритетних напрямків розвитку господарського комплексу адміністративних одиниць області, демографічний прогноз, трудові ресурси, пропозиції з розвитку функціонально-планувальних елементів території області, сучасне та проектне використання земель.

Том ІІ - природно-ресурсний потенціал території області, стан та охорону навколишнього середовища, транспорт, інженерну підготовку та захист території, гідротехнічні заходи, інженерну інфраструктура (водопостачання, водовідведення, енергопостачання), основні техніко-економічні показники.

Том ІІІ - заходи з охорони об'єктів культурної спадщини.

Том ІV - пропозиції з реалізації рішень Схеми планування території області.

В ОДА переконані, що затвердження цього документу дасть можливість підвищити ефективність планування територій, прийняття програм розвитку області, районів та населених пунктів, програм господарського, соціального та культурного розвитку шляхом  розроблення містобудівної документації місцевого рівня, схем планування та генеральних планів населених пунктів.

Минулого року завдання розробити подібні Схеми планування територій отримали і керівники районів області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...