App Store Google Play

Виборці – дурня, “гвардія Ступака” – все!

01.02.2012 11:36
Міські депутати-регіонали витратили кошти, виділені на вирішення проблем городян, на атрибутику "Муніципальної гвардії".

Як видно з відповіді першого заступника міського голови Анатолія Крупського на інформаційний запит газети «ЛИЦА», торік 68 депутатів-регіоналів виділили понад 370 тисяч гривень на фінансування КП «Муніципальна гвардія». А конкретно - на «придбання форми, атрибутів до неї, радіостанції, системних блоків і комплектуючих до них».

Як відомо, кожен зі 120 міських депутатів одержав по 200 тисяч гривень для виконання наказів виборців. Це саме ті гроші, які депутат може й повинен витрачати на вирішення насущних проблем жителів свого округу: ремонтувати покрівлі, внутрішньобудинкові системи, прибирати прибудинкові території, купувати обладнання в лікарню, школу, дитсадок, допомагати в лікуванні незаможним. Однак висуванці від правлячої партії порахували найважливішою проблемою, що хвилює їхніх виборців... забезпечення бійців КП «Муніципальна гвардія» атрибутикою до форми.

Відзначимо, що КП задумувалося як підприємство, що повинне працювати на самоокупності, приносячи гроші в міський бюджет. Однак на ділі його продовжують фінансувати як за рахунок прямого виділення коштів з бюджету, так і за рахунок грошей, призначених на виконання наказів виборців. «Муніципальну гвардію» пов'язують із лідером міських регіоналів, заступником голови обласної адміністрації Іваном Ступаком. Тому немає нічого дивного в тому, що депутати-регіонали профінансували дітище свого партійного боса.

В середньому, за інформацією Анатолія Крупського, кожен з депутатів на початку липня "відлистав" на амуніцію "муніципалів" від 4 220 до 5 110 гривень. Найжадібнішим серед регіоналів виявився Володимир Яковенко, який на екіпірування "надії і опори" віддав усього 3500 гривень. Активніше за решту допомагали Ступаку вдягати "босих сиріт" Сергій Остренко (7 110 грн.), Андрій Цурканов (7 930 грн.), Дмитро Левчинський (9 358 грн.), Ярослав Дерновський (11 259 грн.).

Але скупа чоловіча повага - ніщо у порівнянні зі щирим жіночим захватом перед крагами, погонами і зірочками. Відпихаючи одна одну ліктями та посилаючи у різних напрямках виборців з їх проханнями, найбільше на нужди "захисників окремо взятого отєчєства" розщедрилися "фаворитки кардинала" Наталія Начарьян та Інна Рудкевич (по 11 352 гривні), які виявилися "скромняжками" проти Ірини Зайцевої - 30 071 гривня. Вважаємо, Ірина Георгіївна за свої внески може сміливо розраховувати від Муніципальної гвардії на почесне звання Мать полка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...