App Store Google Play

У Дніпропетровську побили битою комунальника за сіль на машині

26.01.2012 15:35
25 січня, близько 7 вечора на вулиці Електричній у Дніпропетровську комунальники виконують свою повсякденну роботу. Про це водіїв легкового транспорту попереджають спеціальні маячки на машині.

"Включено маячок і фару, видно, що машина працює. За правилами дорожнього руху коли спецмашина йде, сипле, вони повинні бути позаду, не менше 15 метрів, якщо нормальний водій", - зазначив Іван Бобков, водій ТОВ ВКП "Стандарт".

Водій синьої іномарки проігнорував попередження і пішов на обгін, пише 34.ua.

"Розбрискувач працює, значить, по-любому пісок б'є по машині. Напевно, дуже здорово кудись поспішав", - повідомив постраждалий комунальник.

Потрапляння суміші на автомобіль кардинально змінило плани гонщика. З лайкою і битою чоловік накинувся на водія вантажівки.

"Почав різним словами мене ображати. Дістав биту, розбив дзеркало. Мене вдарив. Спасибі, що була каністра. Він би мені точно голову зніс", - розповів Бобков.

На шум збіглися люди. У тому числі співробітники прокуратури, яка розташована поруч.

"Почули шум в прокуратурі. Вискочили хлопці, говорили йому, що той не правий, що бачив, як працює машина, повинен був зачекати. У прокуратурі викликали міліцію.

Розгніваний водій відразу кинувся навтьоки. Втім, його особа вже відома", - розповів Геннадій Здор, начальник Самарського райвідділу міліції.

"Коли почали його шукати, він прийшов із зустрічною заявою, що нібито його машину пошкодили піском", - додав міліціонер.
Джерело: Gazeta.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...