App Store Google Play

Удод влаштує на Дніпропетровщині "маленьку Баварію"

20.01.2012 14:40
У лютому 2012 року обласна рада спільно з Фондом Ганса Зайделя та Центром європейського менеджменту розпочинає 2-річний проект „Сталий розвиток малих міст Дніпропетровської області", метою якого є формування та розвиток спроможностей малих міст Дніпропетровщини до сталого розвитку за європейськими принципами.

В ході робочої наради, яку провів голова обласної ради Євген Удод, були обговорені механізми реалізації проекту.

- Дніпропетровською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування відібрано 18 територіальних громад області, які рекомендовані обласною радою для участі в зазначеному міжнародному проекті, - повідомив Євген Удод. - Зазначений проект є дуже важливим для Дніпропетровщини:  оскільки, в результаті його реалізації очікується суттєве підвищення якості управлінської складової в діяльності керівників відібраних міст, формування та розвиток спроможностей малих міст регіону до сталого розвитку за європейськими принципами.

Протягом проекту своїм досвідом ділитимуться практики-управлінці з малих міст Баварії (Німеччина). А Баварська школа управління є широко відомою в Європі і світі.

Керівники малих міст та селищ регіону навчатимуться оптимізації стратегій розвитку міст, застосуванню інструментів залучення інвестицій, впровадженню енергоощадних технологій, інструментів нового публічного адміністрування та розвитку дієвої демократії з метою сталого розвитку громади.

- В ході реалізації проекту, - зазначив Євген Удод, - ми також розраховуємо на розвиток та налагодження прямих партнерських стосунків наших міст з містами Баварії, на створення додаткових можливостей для наших міст щодо участі в Європейських конкурсах спільно з нашими баварськими партнерами.

- Зі свого боку, - запевнив Євген Удод, - обласна рада буде усіляко сприяти реалізації проекту та впровадженню найкращих європейських практик з розвитку малих міст на Дніпропетровщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...