App Store Google Play

Міськрада влаштує мешканцям Дніпропетровська “матрицю”

20.01.2012 14:59
Чергове "покращення життя вже сьогодні" мешканці Дніпропетровська дочекалися від місцевих депутатів. Поліпшити обслуговування громадян, створивши єдину абонентську службу та єдину електронну базу даних, вирішили депутати міської ради.

Вони ухвалили відповідний проект Програми щодо абонентського обслуговування споживачів комунальних послуг  Дніпропетровська на засіданнях постійних комісій, повідомляють в управлінні забезпечення депутатської діяльності Дніпропетровської міської ради.

Програма розрахована на три роки. В рамках її виконання планується створити 16 підрозділів єдиної абонентської служби. Вже цього року планується відкрити 10 таких підрозділів, у 2013 - 5 та  у 2014 - 1.

Абонентська служба здійснюватиме нарахування за всі комунальні послуги, корегуватиме дані в особових рахунках платників, видаватиме всі види довідок щодо нарахувань, сплати та заборгованості за комунальні послуги, а також проводитиме обслуговування населення з паспортних питань. Узагальнюючи, міська рада має намір створити "недремне око" - такого собі "старшого брата", який слідитиме за кожним рухом мешканців, переслідуючи їх рахунками, прописками й боргами.

Для цього планується створити єдину міську базу даних абонентів, єдиний реєстр пільгової категорії населення та автоматизовану систему „Паспортний стіл".

Між підрозділами абонентської служби, управлінням праці та соціального захисту населення міської ради, комунальними підприємствами, банками і Укрпоштою буде налагоджено електронний обмін даними, зазначають в управлінні. Тобто ваші борги за комуналку, нараховані за довільно затвердженими владою тарифами, будуть слугувати автоматичними обмежувачами ваших прав при користуванні транспортом, послугами зв'язку та іншими міськими службами.

На виконання програми протягом трьох років з міського бюджету планується виділити близько 7 мільйонів гривень. Очікується, що в результаті її реалізації буде підвищено точність, прозорість нарахувань та сплати комунальних послуг, значно спрощено процес оформлення та нарахування пільг і субсидій, додають в управлінні.

Проект Програми Про абонентське обслуговування споживачів комунальних послуг м. Дніпропетровська на 2012-2015 роки планується розглянути на найближчій сесії міської ради.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...