App Store Google Play

Міськрада влаштує мешканцям Дніпропетровська “матрицю”

20.01.2012 14:59
Чергове "покращення життя вже сьогодні" мешканці Дніпропетровська дочекалися від місцевих депутатів. Поліпшити обслуговування громадян, створивши єдину абонентську службу та єдину електронну базу даних, вирішили депутати міської ради.

Вони ухвалили відповідний проект Програми щодо абонентського обслуговування споживачів комунальних послуг  Дніпропетровська на засіданнях постійних комісій, повідомляють в управлінні забезпечення депутатської діяльності Дніпропетровської міської ради.

Програма розрахована на три роки. В рамках її виконання планується створити 16 підрозділів єдиної абонентської служби. Вже цього року планується відкрити 10 таких підрозділів, у 2013 - 5 та  у 2014 - 1.

Абонентська служба здійснюватиме нарахування за всі комунальні послуги, корегуватиме дані в особових рахунках платників, видаватиме всі види довідок щодо нарахувань, сплати та заборгованості за комунальні послуги, а також проводитиме обслуговування населення з паспортних питань. Узагальнюючи, міська рада має намір створити "недремне око" - такого собі "старшого брата", який слідитиме за кожним рухом мешканців, переслідуючи їх рахунками, прописками й боргами.

Для цього планується створити єдину міську базу даних абонентів, єдиний реєстр пільгової категорії населення та автоматизовану систему „Паспортний стіл".

Між підрозділами абонентської служби, управлінням праці та соціального захисту населення міської ради, комунальними підприємствами, банками і Укрпоштою буде налагоджено електронний обмін даними, зазначають в управлінні. Тобто ваші борги за комуналку, нараховані за довільно затвердженими владою тарифами, будуть слугувати автоматичними обмежувачами ваших прав при користуванні транспортом, послугами зв'язку та іншими міськими службами.

На виконання програми протягом трьох років з міського бюджету планується виділити близько 7 мільйонів гривень. Очікується, що в результаті її реалізації буде підвищено точність, прозорість нарахувань та сплати комунальних послуг, значно спрощено процес оформлення та нарахування пільг і субсидій, додають в управлінні.

Проект Програми Про абонентське обслуговування споживачів комунальних послуг м. Дніпропетровська на 2012-2015 роки планується розглянути на найближчій сесії міської ради.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...