App Store Google Play

Квітневе: дніпродзержинці пишуть листи “донецьким султанам”

20.01.2012 11:30
Дев'ять відомих людей Дніпродзержинська Дніпропетровської області, зокрема, інвалід війни в Афганістані Костянтин Писаренко, колишній політв'язень радянської системи, член Національної Спілки письменників України Володимир Сіренко, звернулися з відкритим листом до Генерального прокурора України Віктора Пшонки. Про це повідомила прес-служба обласної організації ВО "Батьківщина".

«Вікторе Павловичу! Спостерігаючи за діями установи, яку Ви очолюєте і яка намагається поновити карні справи проти людей не з провладної команди, незважаючи на термін давності, ми дійшли висновку, що навряд чи можна сподіватися на досягнення торжества права в Україні, - наголошують автори звернення. - А якщо Ви і працівники  прокуратури вважаєте свої дії правильними, пропонуємо задля справедливості поновити перегляд і розслідування давніх карних справ В. Ф. Януковича, позаяк в них по сьогодні дуже багато нез'ясованих обставин» - йдеться у зверненні.

Після цього дніпродзержинці дають кумові В.Ф. Януковича наступні завдання:

1. З'ясувати, хто і на яких підставах скоротив для В. Ф. Януковича термін перебування за гратами за тяжкими статтями Кримінального кодексу.

2. З'ясувати, хто і за яких обставин зняв із В. Ф. Януковича судимості.

3. З'ясувати, де і коли В. Ф. Янукович здобув середню і вищу освіти і високі наукові звання; де, коли і що він викладав перед отриманням звання професора.

4. З'ясувати, яким чином привласнені заповідні території Межигір'я, за які кошти здійснюється його забудова.

5. З'ясувати, на яких підставах В. Ф. Янукович отримав у своє підпорядкування 37 тисяч гектарів мисливських угідь під Києвом і 9 тисяч гектарів у Криму.

6. З'ясувати законність відміни Конституційним Судом конституційної реформи 2004 року, а також хто несе відповідальність за зміну конституційного устрою в країні.

При цьому автори звернення застерігають, що у разі відмови паном Пшонкою від розгляду поставлених ними питань вони вважатимуть, що зусилля Генпрокурора спрямовані на дискредитацію правозахисної системи і профанацію правосуддя в Україні, вибіркове переслідування опонентів до чинної влади і цинічне покриття тяжких злочинів чинних державних високопосадовців.

Про реакцію Генерального прокурора інформагентства не повідомляють. Також з релізу не зрозуміло, кому наступному будуть писати автори листа у разі негативної відповіді. Деякі джерела стверджують, що наступною організацією має стати "Спорт-лото".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...