App Store Google Play

Квітневе: дніпродзержинці пишуть листи “донецьким султанам”

20.01.2012 11:30
Дев'ять відомих людей Дніпродзержинська Дніпропетровської області, зокрема, інвалід війни в Афганістані Костянтин Писаренко, колишній політв'язень радянської системи, член Національної Спілки письменників України Володимир Сіренко, звернулися з відкритим листом до Генерального прокурора України Віктора Пшонки. Про це повідомила прес-служба обласної організації ВО "Батьківщина".

«Вікторе Павловичу! Спостерігаючи за діями установи, яку Ви очолюєте і яка намагається поновити карні справи проти людей не з провладної команди, незважаючи на термін давності, ми дійшли висновку, що навряд чи можна сподіватися на досягнення торжества права в Україні, - наголошують автори звернення. - А якщо Ви і працівники  прокуратури вважаєте свої дії правильними, пропонуємо задля справедливості поновити перегляд і розслідування давніх карних справ В. Ф. Януковича, позаяк в них по сьогодні дуже багато нез'ясованих обставин» - йдеться у зверненні.

Після цього дніпродзержинці дають кумові В.Ф. Януковича наступні завдання:

1. З'ясувати, хто і на яких підставах скоротив для В. Ф. Януковича термін перебування за гратами за тяжкими статтями Кримінального кодексу.

2. З'ясувати, хто і за яких обставин зняв із В. Ф. Януковича судимості.

3. З'ясувати, де і коли В. Ф. Янукович здобув середню і вищу освіти і високі наукові звання; де, коли і що він викладав перед отриманням звання професора.

4. З'ясувати, яким чином привласнені заповідні території Межигір'я, за які кошти здійснюється його забудова.

5. З'ясувати, на яких підставах В. Ф. Янукович отримав у своє підпорядкування 37 тисяч гектарів мисливських угідь під Києвом і 9 тисяч гектарів у Криму.

6. З'ясувати законність відміни Конституційним Судом конституційної реформи 2004 року, а також хто несе відповідальність за зміну конституційного устрою в країні.

При цьому автори звернення застерігають, що у разі відмови паном Пшонкою від розгляду поставлених ними питань вони вважатимуть, що зусилля Генпрокурора спрямовані на дискредитацію правозахисної системи і профанацію правосуддя в Україні, вибіркове переслідування опонентів до чинної влади і цинічне покриття тяжких злочинів чинних державних високопосадовців.

Про реакцію Генерального прокурора інформагентства не повідомляють. Також з релізу не зрозуміло, кому наступному будуть писати автори листа у разі негативної відповіді. Деякі джерела стверджують, що наступною організацією має стати "Спорт-лото".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...