App Store Google Play

Квітневе: дніпродзержинці пишуть листи “донецьким султанам”

20.01.2012 11:30
Дев'ять відомих людей Дніпродзержинська Дніпропетровської області, зокрема, інвалід війни в Афганістані Костянтин Писаренко, колишній політв'язень радянської системи, член Національної Спілки письменників України Володимир Сіренко, звернулися з відкритим листом до Генерального прокурора України Віктора Пшонки. Про це повідомила прес-служба обласної організації ВО "Батьківщина".

«Вікторе Павловичу! Спостерігаючи за діями установи, яку Ви очолюєте і яка намагається поновити карні справи проти людей не з провладної команди, незважаючи на термін давності, ми дійшли висновку, що навряд чи можна сподіватися на досягнення торжества права в Україні, - наголошують автори звернення. - А якщо Ви і працівники  прокуратури вважаєте свої дії правильними, пропонуємо задля справедливості поновити перегляд і розслідування давніх карних справ В. Ф. Януковича, позаяк в них по сьогодні дуже багато нез'ясованих обставин» - йдеться у зверненні.

Після цього дніпродзержинці дають кумові В.Ф. Януковича наступні завдання:

1. З'ясувати, хто і на яких підставах скоротив для В. Ф. Януковича термін перебування за гратами за тяжкими статтями Кримінального кодексу.

2. З'ясувати, хто і за яких обставин зняв із В. Ф. Януковича судимості.

3. З'ясувати, де і коли В. Ф. Янукович здобув середню і вищу освіти і високі наукові звання; де, коли і що він викладав перед отриманням звання професора.

4. З'ясувати, яким чином привласнені заповідні території Межигір'я, за які кошти здійснюється його забудова.

5. З'ясувати, на яких підставах В. Ф. Янукович отримав у своє підпорядкування 37 тисяч гектарів мисливських угідь під Києвом і 9 тисяч гектарів у Криму.

6. З'ясувати законність відміни Конституційним Судом конституційної реформи 2004 року, а також хто несе відповідальність за зміну конституційного устрою в країні.

При цьому автори звернення застерігають, що у разі відмови паном Пшонкою від розгляду поставлених ними питань вони вважатимуть, що зусилля Генпрокурора спрямовані на дискредитацію правозахисної системи і профанацію правосуддя в Україні, вибіркове переслідування опонентів до чинної влади і цинічне покриття тяжких злочинів чинних державних високопосадовців.

Про реакцію Генерального прокурора інформагентства не повідомляють. Також з релізу не зрозуміло, кому наступному будуть писати автори листа у разі негативної відповіді. Деякі джерела стверджують, що наступною організацією має стати "Спорт-лото".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...