App Store Google Play

Племінниця Петровського відмовляється від депутатства

18.01.2012 18:02

Наймолодший депутат Дніпропетровської міської ради, студентка одного з дніпропетровських вишів 20-річна Аліна Петровська подала заяву до апарату міської ради щодо складання з себе депутатських повноважень.

Племінниця відомого дніпропетровського бізнесмена й авторитета, близького до групи «Приват», обрана за списками партії «Сильна Україна» під загальним п'ятим номером, уникає публічного обговорення своїх дій та змісту заяви, однак джерела у депутатському корпусі пов'язують доволі нестандартні дії дівчини з примусом вступу до Партії регіонів.

Вочевидь, заява, зроблена наприкінці минулого року головою місцевих «тігіпківців» Євгеном Жаданом про те, що депутати фракцій «Сильної України» в усіх місцевих радах Дніпропетровщини дружними рядами вступили до лав Партії регіонів, не відповідають дійсності. Приклад Аліни Петровської свідчить, що навіть примусове вписування спрацьовує далеко не у всіх випадках.

Аналітики відзначають, що за несподіваним рішенням студентки, як і за її походом до міської ради, стоїть знакова фігура її дядька.

Треба відзначити, що попри не публічність, відмова від вступу до Партії регіонів, оплачена здачею мандату депутата міської ради одного з найбагатших міст України - на диво принципове рішення, нетипове для місцевих еліт.

Залишається сподіватися, що молода юрист, нещодавно визнана найгарнішою студенткою України за однією з версій, виявиться не тільки дисциплінованою племінницею та гарною дівчиною, а ще й чеснорю та принциповою людиною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...