App Store Google Play

Племінниця Петровського відмовляється від депутатства

18.01.2012 18:02

Наймолодший депутат Дніпропетровської міської ради, студентка одного з дніпропетровських вишів 20-річна Аліна Петровська подала заяву до апарату міської ради щодо складання з себе депутатських повноважень.

Племінниця відомого дніпропетровського бізнесмена й авторитета, близького до групи «Приват», обрана за списками партії «Сильна Україна» під загальним п'ятим номером, уникає публічного обговорення своїх дій та змісту заяви, однак джерела у депутатському корпусі пов'язують доволі нестандартні дії дівчини з примусом вступу до Партії регіонів.

Вочевидь, заява, зроблена наприкінці минулого року головою місцевих «тігіпківців» Євгеном Жаданом про те, що депутати фракцій «Сильної України» в усіх місцевих радах Дніпропетровщини дружними рядами вступили до лав Партії регіонів, не відповідають дійсності. Приклад Аліни Петровської свідчить, що навіть примусове вписування спрацьовує далеко не у всіх випадках.

Аналітики відзначають, що за несподіваним рішенням студентки, як і за її походом до міської ради, стоїть знакова фігура її дядька.

Треба відзначити, що попри не публічність, відмова від вступу до Партії регіонів, оплачена здачею мандату депутата міської ради одного з найбагатших міст України - на диво принципове рішення, нетипове для місцевих еліт.

Залишається сподіватися, що молода юрист, нещодавно визнана найгарнішою студенткою України за однією з версій, виявиться не тільки дисциплінованою племінницею та гарною дівчиною, а ще й чеснорю та принциповою людиною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...