App Store Google Play

Племінниця Петровського відмовляється від депутатства

18.01.2012 18:02

Наймолодший депутат Дніпропетровської міської ради, студентка одного з дніпропетровських вишів 20-річна Аліна Петровська подала заяву до апарату міської ради щодо складання з себе депутатських повноважень.

Племінниця відомого дніпропетровського бізнесмена й авторитета, близького до групи «Приват», обрана за списками партії «Сильна Україна» під загальним п'ятим номером, уникає публічного обговорення своїх дій та змісту заяви, однак джерела у депутатському корпусі пов'язують доволі нестандартні дії дівчини з примусом вступу до Партії регіонів.

Вочевидь, заява, зроблена наприкінці минулого року головою місцевих «тігіпківців» Євгеном Жаданом про те, що депутати фракцій «Сильної України» в усіх місцевих радах Дніпропетровщини дружними рядами вступили до лав Партії регіонів, не відповідають дійсності. Приклад Аліни Петровської свідчить, що навіть примусове вписування спрацьовує далеко не у всіх випадках.

Аналітики відзначають, що за несподіваним рішенням студентки, як і за її походом до міської ради, стоїть знакова фігура її дядька.

Треба відзначити, що попри не публічність, відмова від вступу до Партії регіонів, оплачена здачею мандату депутата міської ради одного з найбагатших міст України - на диво принципове рішення, нетипове для місцевих еліт.

Залишається сподіватися, що молода юрист, нещодавно визнана найгарнішою студенткою України за однією з версій, виявиться не тільки дисциплінованою племінницею та гарною дівчиною, а ще й чеснорю та принциповою людиною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...