App Store Google Play

До виборів регіонали підкуплять кожного

16.01.2012 08:59

В партії влади вирішили не надто перейматися виборчими технологіями, й просто роздадуть населенню по дві тисячі гривень під виглядом компенсації вкладів радянських банків. Нічого кращого, ніж технологія політичних опопнентів чотирирічної давнини, за яку так лаяли Юлію тимошенко, вигадати не вдалося.

Легалізацію намарів влади озвучив мністр фінансів Федір Ярошенко. Після нового року чиновник заявив, що дав вказівку підготувати законопроект про компенсації цих втрат. За словами міністра, він так вирішив, проаналізувавши звернення громадян за минулий рік: з майже 19 тисяч листів і дзвінків, а у кожному четвертому - питання, як і коли Мінфін збирається розрахуватися по радянських боргах, пише "Сегодня".

Як роз'яснив начальник управління комунікацій Мінфіну Віктор Косарчук, у законопроекті пропишуть не разові міри, а механізм компенсації втрат (тобто в якому порядку, скільки й кому відшкодують й, можливо, у які терміни). Косарчук припускає, що документ підготують до кінця березня й потім передадуть у Раду.

Нагадаємо, влада, вводячи гривню в 1990-х роках, пообіцяла повернути борги з коефіцієнтом 1,05 грн за кожен радянський рубль. На сьогоднішній день таким чином втрачені внески населення у радянських банках оцінюються у 120 млрд грн.

За всі роки незалежності було відшкодовано близько 10 млрд. У тому числі 6 млрд - Юлією Тимошенко, з розрахунку 1000 гривень на кожного вкладника, інше - виплачені в 2000-х єдиноразово по 50 грн із кожного рахунку й регулярні компенсації на поховання спадкоємцям померлих вкладників (по 150 грн кожному). На сьогодні виплати регулюються постановами Кабміну.

Російська Федерація, яка у 1991 році оголосила себе спадкоємицею усіх заощаджень і боргів Радянського Союзу, за цей час не повернула населенню України жодної копійки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...