App Store Google Play

Черговий мажор-убивця залишиться непокараним

16.01.2012 13:08

Депутат обласної ради від Партії регіонів Кирило Солошенко, син народного депутата від тієї ж політичної сили Миколи Солошенка таким чином офіційно не понесе жодного покарання за вбивство мешканця Новомосковська В.П. Куща.

29 грудня 2011 р. слідчий Слідчого відділення ГУ МВС України в Дніпропетровській області майор міліції Олександр Берест закрив кримінальну справу № 33051590 з формулюванням "за відсутністю складу злочину". Про це повідомляє газета "ЛИЦА" з посиланням на інформовані джерела.

Нагадаємо, що 8 серпня 2005 р. о 06:15 сталося ДТП. Постраждалий велосипедист В.П. Кущ помер на місті від відкритої черепно-мозгової травми, що сопроводжувалася переломом кісток склепіння та основи черепу та крововиливом під м'які мозкові тканини.

За кермом автомобілю «Фольксваген-Пассат», реєстраційний номер АЕ 50-10 АІ, знаходився Солошенко Кирило Миколайович, 1978 року народження. Згаданий автомобіль на той час належав Новомосковському трубному заводу, де директором був батько вбивці - Солошенко Микола Павлович.

Після ДТП за кілька годин за стовпа зник знак обмеження швидкості «40» (см. фото), а результати експертизи водія - Солошенка Кирила - на вміст алкоголю в крові попали до категорії "серетні матеріали прокуратури".

На запит редакції газети «ЛИЦА» про хід слідства у кримінальній справі № 33051590 Новомосковська міжрайонна прокуратура в особі в.о. прокурора Самарця відповіла, що «втручання ЗМІ в діяльність прокуратури заборонено», пославшись на ст. 7 Закону України «Про прокуратуру».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...