Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля отримав дозвіл в Міністерстві юстиції на відкриття курсів з підготовки арбітражних керуючих. Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, таке право надано ще шістьом вишам в Україні, три з яких знаходяться в Києві, два - у Луганську й один у Сімферополі.
Міністр юстиції нагадав, що будь-який вищий навчальний заклад може звернутися до Мін'юсту для організації курсів з підготовки арбітражних керуючих. Таке право може бути надане закладу третього або четвертого рівня акредитації, що здійснює підготовку за напрямами "Право", "Економіка та підприємництво", "Менеджмент і адміністрування" або "Державне управління".
Підготовчі курси зможе пройти будь-яка фізична особа, що має повну вищу юридичну або повну вищу економічну освіту та стаж роботи за спеціальністю не менше трьох років.
Після завершення курсів заклад, який здійснював підготовку, проводитиме іспити. На підставі рішення екзаменаційної комісії видаватиметься свідоцтво про присвоєння кваліфікації арбітражного керуючого.
Строк дії свідоцтва становить два роки з моменту його видачі. Протягом цього строку особа матиме право звертатися за отриманням ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражних керуючих.
Автор: Іван МУРАХА