App Store Google Play

Партія регіонів провела обласний з’їзд – пародія на КПРС початку 80-х

17.12.2011 21:52
В суботу 17 грудня у Дніпропетровську в надзвичайній урочистій обстановці загального піднесення й радості пройшов черговий з'їзд обкому партії. Якої - питання зайве, адже на Дніпропетровщині Партія одна - блакитна Партія регіонів, представники якої є авангардом, що тягне область у прірву нових досягнень, звершень, до розквітання і покращення життя.

Пафосне зібрання отримало не надто пафосну назву "Другий етап 18-тої конференції обласної організації партії". Хоча ані конференція, ані тим більше етап чимось етапним на кшталт перевиборів чи висування кандидатів не відзначився, все пройшло помпезно й урочисто. Маючи завзяття та натхнення, а головне - необмежений ресурс бюджету, можна дозволити собі кожен етап проводити в режимі з'їздів КПРС початку 80-х.

У спортивно-розважальний комплекс "Метеор" (гідне приміщення для доволі кумедного зібрання) з'їхалися з усієї області кращі представники чільної еліти області - її честь, совість та розум. За автопарком, який вистроївся не тільки на паркувальному майданчику "Метеора", а й на прилеглих вулицях, стало зрозуміло, що життя у громадян області за останні два роки суттєво покращилося. Принаймні цей автопарк залишив далеко позаду всі ті досягнення автопрому, які вінчають центральну алею міста навпроти обласної прокуратури чи обліплюють по суботах вулиці, прилеглі до синагоги "Золота троянда".

Представники великих і малих партійних організацій загальною кількість 4 тисячі осіб (вочевидь, позвали не всіх, адже "Метеор" на аншлагових концертах вміщує до 8 000 глядачів, а самих лише "блакитних" депутатів на Дніпропетровщині, за звітом їх очільника - понад 6000, а може "квитки" виявилися не з дешевих - ред.) всі як один затамували подих і слухали, як обласний голова партії (за сумісництвом - голова обласної адміністрації) Олександр Вілкул захопливо розповідав про успіхи обласної партійної організації та, звісно ж, її керівника.

За словами голови обласної ПО ПР Вілкула, обласна адміністрація на чолі з Вілкулом добилася небачених успіхів у виконанні передвиборчих обіцянок Віктора Федоровича Януковича. При цьому найкращою партійною організацією, яка, вочевидь, почула кожного і покращила своє життя найбільше, виявилася міська ПО Кривого Рогу під керівництвом Вілкула. Представники інших районних та міських партійних осередків на це особливо не образилися, бо кому ж як не батьку рідному найкраще виконувати обіцянки сина батькові духовному, яким є для дніпрян Віктор Федорович (63% підтримки у другому турі виборів президента в лютому 2010 р. - ред.).

Олександр Юрійович проілюстрував досягнення Партії регіонів простим прикладом: мовляв, лише за рік регіонали різного штибу провели в області більше 20 тисяч партійних заходів бюджетним коштом та за гроші "соціально-відповідальних бізнесменів", про що відтрубили на повністю чи частково контрольованих владою телеканалах та у друкованих ЗМІ. Але на цьому регіонали зупинятися не збираються - їх комплексна програма розвитку Дніпропетровщини розрахована до 2015 року.

Останній факт дещо бентежить, адже змушує замислитися - чи не гризе моноліт душ і мізків вірних партійців з Дніпропетровщини підступний хробачок сумніві у вічності власного Гаранта. Адже Віктор Федорович - у чому не має сумніватися жоден вірний блакитний партієць - буде президентом усіх регіоналів не тільки до 2015 року, а й до 2020! А то хто ж вітатиме зимову Олімпіаду в Буко..., коротше, у невдячних западенців?

Ще однією гордістю регіоналів Дніпропетровщини є їх "ноу-хау" - інформаційно-комунікаційний комплекс (ІКК). Як відомо, Віктор Федорович обіцяв почути кожного, про бачити мови не було. Отож тепер всі бажаючі потурбувати владу й звернути увагу зайнятих розподілом і засвоєнням бюджету чиновників на свої особисті справи можуть ... писати листи. Ні, не у центральну пральню, а ... на сервер цього самого ІКК. До того ж, аби не витрачати папір й не вирубувати ліси одного з добрих знайомих нашого Гаранта Уго Чавеса, листи треба писати електронні. А ІКК прослідкує за тим, щоб вони дійшли "куди треба". Нововедення настільки прогресивне, впевнений Олександр Юрійович, що ним обов'язково зацікавляться керівники інших областей ї навіть вище керівництво країни. А то оце все ходять і ходять... щось просять і просять...

Ну і насамкінець залишилися, як кажуть росіяни, "слівкі". В даному випадку вони вийшли не так щоб "вершками", але швидше "зливками". До політради обласної організації Партії регіонів за видатні заслуги у зливанні партії "Сильна Україна" (від 12 до 23% по різних округах, мажоритарні депутати у обласні й та міській радах Дніпропетровська - ред.) був урочисто включений Євген Жадан - колишній обласний голова партії та перший номер у її списку до міськради. Тепер колись лідер колись популярної політ сили буде курувати у обласній організації Партії регіонів питання молоді та підприємництва.

Але найбільше оплесків зібрав не колишній менеджер одної з найпотужніших ФПГ Дніпропетровщини, а скромній колишній торговець будівельними матеріалами. Мер Нікополя Руслан Токар, який свого часу ходив на місцеві вибори під прапорами "Пора-ПРП", потім створив спільно з віце-спікером Верховної Ради Миколою Томенком партію "Справедлива країна", здійснив ще більш карколомний кульбіт, за п'ять років ставши з "помаранчевого аж жовтого" "блакитним, аж фіолетовим". Нові однопартійці гучними оплесками вітали 30 срібняків для нікопольського хамелеона - посаду члена обласної політради ПР. Їх шарахання пана Токаря по всьому спектру партійних кольорів аж ніяк не збентежило, адже в більшості за плечима - не один урочисто отриманий партквиток - НДП, "За ЄдУ", "НСНУ", тепер от ПР - як би не називали колишні комсомольці та комуністи свої партійні проекти, всі вони є оманою й ганебною копією КПРС.

Так, з почуттям виконаного суспільного обов'язку та передвиборчих обіцянок президента України, депутати роз'їхалися по домівках впроваджувати "електронне самоврядування на рівні Західної Європи". Пересічним громадянам, для яких передвиборчі обіцянки Януковича - не втілена у японський і німецький автопром реальність, а несмішний анекдот, залишилося сподіватися, що й ця навала колись минеться.

Все ж таки бажано було б - ще за життя поточного покоління.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...