App Store Google Play

Дніпропетровщина отримала членство в Асоціації Європейських Регіонів

30.11.2011 10:54
На засіданні Генеральної Асамблеї Європейських Регіонів Дніпропетровщину представили як члена Асоціації. Відтепер наш регіон буде запрошуватися на всі заходи, які проходитимуть за участі АЄР. Це дозволить покращити зв'язки з регіонами та організаціями інших держав.

Як повідомляє управління преси та інформації облдержадміністрації, наразі Дніпропетровщина вже отримала перше запрошення на З'їзд членів АЄР, який відбудеться 12 грудня в м. Брюсселі.

На з'їзді членів АЄР в м. Брюсселі буде розглянуто питання спільного партнерського управління в рамках створення сильної Європи, члени Асоціації Європейських Регіонів обміняються досвідом щодо співпраці на принципах партнерства та порозуміння, об'єднання ресурсів та зусиль задля спільного розвитку.

Довідково: Асоціація Європейських Регіонів є найбільшою незалежною мережею регіонів у Європі. Вона об'єднує 270 регіонів з 34 країн, а також 16 міжрегіональних організацій. Заснована в 1985 році АЄР є форумом для міжрегіонального співробітництва та лобістом регіональних інтересів на європейській арені: АЄР була ключовою у створенні консультативних органів Ради Європи (Конгрес місцевої та регіональної влади) та Європейської комісії (Комітет регіонів).

Країни учасниці Асоціації: Болгарія, Бельгія, Боснія та Герцеговина, Чехія, Кіпр, Данія, Німеччина, Греція, Іспанія, Франція, Вірменія, Хорватія, Ірландія, Італія, Угорщина, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Австрія, Польща, Португалія, Македонія, Румунія, Росія, Грузія, Швеція, Албанія, Словенія, Сербія, Фінляндія, Швейцарія, Туреччина, Україна, Великобританія.

Україна представлена Дніпропетровською, Донецькою, Кіровоградською, Київською, Львівською, Одеською та Херсонською областями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...