App Store Google Play

У Дніпропетровську відбувся земельний аукціон!

29.11.2011 18:09
Учора 28 листопада у Дніпропетровську сталася непересічна подія - вперше за кілька років відбувся земельний аукціон. Приводом для його проведення стало будівництво ТОВ "Епіцентр-К" нового торговельного комплексу.

Власне будівництво розпочато більше місяця тому, а якщо враховувати проектні роботи, то розробка території на розі Панікахі та Запорізького шосе представниками будівельного гіпермаркету виконується більше півроку. І ось нарешті підприємці продерлися крізь бюрократичну тяганину й урочисто... отримали право розпочинати роботу.

Як повідомляє департамент корпоративних прав і правового забезпечення Дніпропетровської міської ради, на участь в аукціоні було подано дві заявки від юридичних осіб. Стартова вартість земельних ділянок складала 18 мільйонів 861 тисяч 521 гривні. Кінцева вартість продажу земельних ділянок, яку запропонував переможець аукціону ТОВ «Епіцентр К», становила 19 мільйонів  427 тисяч 367 гривень. Договір купівлі продажу буде укладено протягом 15 днів. Про конкурента, який програв, і запеклість торгів - ані слова. Вказано лише, що землі призначені для житлової та громадської забудови.

Аукціон-продаж був проведений на підставі рішення Дніпропетровської міської ради  від 29.07.11 №73/14 "Про Тимчасове положення про порядок продажу земельних ділянок або прав на них, які розташовані на території Дніпропетровська та розпорядження якими належить до повноважень Дніпропетровської міської ради" та рішення Дніпропетровської міської ради  № 12/16 «Про продаж на земельних торгах земельних ділянок»  від 19.10.11.

Згідно з генеральним планом розвитку Дніпропетровська зазначені ділянки розташовані на території громадського центру. Розміщення  зазначених об'єктів відповідає вимогам містобудівної документації.

У подальшому міська рада планує проведення земельних аукціонів згідно з порядком, встановленим вищевказаним Тимчасовим положенням. Про прийняття постійного Положення мова на разі не йде.

Загалом ділки за менш ніж 2 мільйони євро відрізали в міста 1,1169 гектари землі на "червоній лінії". На них буде розташовано, згідно з проектом, власне гіпермаркет, майданчик з продажу зразків будівельних та великогабаритних матеріалів та паркувальний майданчик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...