App Store Google Play

У Дніпропетровську відбувся земельний аукціон!

29.11.2011 18:09
Учора 28 листопада у Дніпропетровську сталася непересічна подія - вперше за кілька років відбувся земельний аукціон. Приводом для його проведення стало будівництво ТОВ "Епіцентр-К" нового торговельного комплексу.

Власне будівництво розпочато більше місяця тому, а якщо враховувати проектні роботи, то розробка території на розі Панікахі та Запорізького шосе представниками будівельного гіпермаркету виконується більше півроку. І ось нарешті підприємці продерлися крізь бюрократичну тяганину й урочисто... отримали право розпочинати роботу.

Як повідомляє департамент корпоративних прав і правового забезпечення Дніпропетровської міської ради, на участь в аукціоні було подано дві заявки від юридичних осіб. Стартова вартість земельних ділянок складала 18 мільйонів 861 тисяч 521 гривні. Кінцева вартість продажу земельних ділянок, яку запропонував переможець аукціону ТОВ «Епіцентр К», становила 19 мільйонів  427 тисяч 367 гривень. Договір купівлі продажу буде укладено протягом 15 днів. Про конкурента, який програв, і запеклість торгів - ані слова. Вказано лише, що землі призначені для житлової та громадської забудови.

Аукціон-продаж був проведений на підставі рішення Дніпропетровської міської ради  від 29.07.11 №73/14 "Про Тимчасове положення про порядок продажу земельних ділянок або прав на них, які розташовані на території Дніпропетровська та розпорядження якими належить до повноважень Дніпропетровської міської ради" та рішення Дніпропетровської міської ради  № 12/16 «Про продаж на земельних торгах земельних ділянок»  від 19.10.11.

Згідно з генеральним планом розвитку Дніпропетровська зазначені ділянки розташовані на території громадського центру. Розміщення  зазначених об'єктів відповідає вимогам містобудівної документації.

У подальшому міська рада планує проведення земельних аукціонів згідно з порядком, встановленим вищевказаним Тимчасовим положенням. Про прийняття постійного Положення мова на разі не йде.

Загалом ділки за менш ніж 2 мільйони євро відрізали в міста 1,1169 гектари землі на "червоній лінії". На них буде розташовано, згідно з проектом, власне гіпермаркет, майданчик з продажу зразків будівельних та великогабаритних матеріалів та паркувальний майданчик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...