App Store Google Play

У Дніпропетровську більше 2000 сиріт

29.11.2011 09:54
З початку року у місті без батьківської опіки залишилася 291 дитина. Про це повідомили в управлінні-службі у справах дітей Дніпропетровської міської ради.

Для 185 з таких дітей районні органи опіки та піклування знайшли нові родини (152 дітей влаштували під опіку, 17- у прийомні сім'ї, 7 - до дитячих будинків сімейного типу, 9 - усиновлено). Тобто 63,6% із посиротілих цього року дітей було влаштовано у родини, ще 18, 5 % (54 дитини) - до  державних закладів. Стосовно інших дітей готують документи на їх подальше влаштування, зазначають в управлінні-службі.

З початку року у Дніпропетровську створено 10 прийомних сімей, у які влаштовано 12 дітей. Окрім того, вже існуючі прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу поповнилися ще 16-ма дітьми. За законодавством України, якщо дитина залишилася без батьківського піклування, органи опіки повинні вжити максимальних заходів, щоб влаштувати її в родини громадян України - на усиновлення, під опіку, до прийомної сім'ї або у дитячий будинок сімейного типу.

Усиновлення є пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З початку року у місті  усиновлена 61 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, із них 42 дитини - громадянами України, 19 - іноземними громадянами. Ще 37 подружніх пар підготували документи та підбирають дитину на усиновлення.

Сьогодні на обліку в усиновленні перебувають 617 дітей, із них: до 3 років - 36 дітей, від 3 до 7 років - 48, старше 7 років - 533 дитини. Родини віддають перевагу усиновленню маленьких дітей, додають в управлінні-службі.

У Дніпропетровську на обліку перебуває понад 2000 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Більшість таких дітей  (72,8%) виховуються у прийомних родинах, дитячих будинках сімейного типу, в усиновителів чи опікунів.

Теги: діти, сирота

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...