App Store Google Play

Стеценко привіз Рамосу наступника – грає на нервах

29.11.2011 11:09

Днями Дніпропетровськ відвідає головний тренер збірної Хорватії Славен Біліч. Про це повідомляє сайт Федерації футболу Хорватії. Офіційний привід - зустріч зі "збірниками".

Як відомо, за "Дніпро" грає відразу двоє виконавців, що регулярно виступають в національній збірній Хорватії, - це нападник Нікола Калініч і лівий півзахисник Іван Стрініч.

За інформацією ua-football, візит носитиме і ще один привід - неофіційний. Славен Біліч зустрінеться з керівництвом "Дніпра" на предмет роботи головним тренером дніпропетровського клубу. Цілком можливо, що контракт буде підписаний вже взимку, але за умови, що хорватський фахівець зможе поєднувати відразу дві посади. Нагадаємо, збірна Хорватії під керівництвом Біліча, завоювала право виступати на чемпіонаті Європи 2012 року.

Генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко у одному з численних інтерв'ю вже згадував про Біліча в якості кандидатури на тренерський місток дніпропетровської команди, а також наголошував на його "видатних тренерських здібностях". Сам хорват заявляв раніше, що по закінченні ЄВРО-2012 не проти спробувати себе у якості тренера клубної команди та про готовність працювати в Україні. Не випадковістю в цьому розумінні виглядає наявність у складі делегації агента більшості хорватських футболістів Івіци Піріча, а також відсутність у планах візиту до сусіднього Донецька, де грають також два гравці "основи" хорватської збірної - Срна та Едуардо.

Експерти висувають припущення, що Біліч може обрати Дніпропетровськ у якості базового міста для перебування своєї команди під час ЄВРО, а тренувальну базу "Дніпра" в Придніпровську - одну з найкращих в Україні - в якості майданчика для підготовки команди на цей самий час.

Чи домовляться про щось Біліч та керівництво "Дніпра" - покаже час, адже до липня - закінчення європейської першості тренер збірної Хорватії вже точно роботу змінювати не збирається. В будь-якому випадку, генеральний директор "Дніпра" таким чином в черговий раз нагадує головному тренеру Хуанде Рамосу про плинність й минущість всього на перший погляд непорушного.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...