App Store Google Play

Стеценко привіз Рамосу наступника – грає на нервах

29.11.2011 11:09

Днями Дніпропетровськ відвідає головний тренер збірної Хорватії Славен Біліч. Про це повідомляє сайт Федерації футболу Хорватії. Офіційний привід - зустріч зі "збірниками".

Як відомо, за "Дніпро" грає відразу двоє виконавців, що регулярно виступають в національній збірній Хорватії, - це нападник Нікола Калініч і лівий півзахисник Іван Стрініч.

За інформацією ua-football, візит носитиме і ще один привід - неофіційний. Славен Біліч зустрінеться з керівництвом "Дніпра" на предмет роботи головним тренером дніпропетровського клубу. Цілком можливо, що контракт буде підписаний вже взимку, але за умови, що хорватський фахівець зможе поєднувати відразу дві посади. Нагадаємо, збірна Хорватії під керівництвом Біліча, завоювала право виступати на чемпіонаті Європи 2012 року.

Генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко у одному з численних інтерв'ю вже згадував про Біліча в якості кандидатури на тренерський місток дніпропетровської команди, а також наголошував на його "видатних тренерських здібностях". Сам хорват заявляв раніше, що по закінченні ЄВРО-2012 не проти спробувати себе у якості тренера клубної команди та про готовність працювати в Україні. Не випадковістю в цьому розумінні виглядає наявність у складі делегації агента більшості хорватських футболістів Івіци Піріча, а також відсутність у планах візиту до сусіднього Донецька, де грають також два гравці "основи" хорватської збірної - Срна та Едуардо.

Експерти висувають припущення, що Біліч може обрати Дніпропетровськ у якості базового міста для перебування своєї команди під час ЄВРО, а тренувальну базу "Дніпра" в Придніпровську - одну з найкращих в Україні - в якості майданчика для підготовки команди на цей самий час.

Чи домовляться про щось Біліч та керівництво "Дніпра" - покаже час, адже до липня - закінчення європейської першості тренер збірної Хорватії вже точно роботу змінювати не збирається. В будь-якому випадку, генеральний директор "Дніпра" таким чином в черговий раз нагадує головному тренеру Хуанде Рамосу про плинність й минущість всього на перший погляд непорушного.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...