App Store Google Play

В Дніпропетровську розпочав роботу Новий Культурний Центр

22.11.2011 09:30
Мистецька Агенція "Арт-Вертеп" офіційно оголошує про відкриття у Дніпропетровську нового Культурного Центру! Культурний Центр «Арт-Вертеп» об`єднав під одним дахом добре відому дніпропетровцям та гостям міста арт-крамницю «Білокнижник» з виставковою галереєю, дитячою кімнатою, книгарнею та рукотворами багатьох кращих майстрів країни. Як вже повідомлялось раніше, дніпропетровський «Білокнижник», що був українською арт-криївкою багато років та водночас виконував функції книгарні, переселився та розширився за адресою вулиця Червона 11.

Отже в 4-х кімнатах Культ Це «Арт-Вертеп»  на вас чекають:

·                                 Подієва галерея та  магазин hand-made подарунків

·                                 Книгарня та куточок Авторського Одягу

·                                 Дитяча кімната і майстерня з традиційних та модерних ремесел

·                                 Приємне місце для зустрічей, презентацій арт-подій і автограф-сесій.

Щодня ми пропонуємо найактуальніше та найважливіше! Почала формуватись експозиція різдвяних подарунків: живопис на склі, львівські різдвяні дзвіночки, прикраси вітражні та керамічні, святкові декори та предмети інтер'єру, подарункові та дитячі книги та музика до Різдвяних Свят. Разом з тим «Арт-Вертеп» насичує колекцію міського та сільського українського антикваріату, розширює книжковий асортимент репринтних видань та краєзнавчої літератури, представляє найповнішу колекцію cd/dvd українського джазу, сучасної музики дніпропетровських гуртів, художне та документальне відео тощо...

А також: запрошуємо на численні майстер-класи, Вечорниці з Лірником Сашком і  гуртом «Вертеп», гадання та ворожіння на Катерини, святкування Андрія з братами Капрановими, святкування дитячого та пивного Миколая, джазове Католицьке Різдво, різномаіття майстер-класів, народна кухня та напої,  репетиції Коляди, гарний настрій та ексклюзивні подарунки від арт-крамниці «Білокнижник» в Культ Це «Арт-Вертеп»!

Програма заходів Мистецької Агенції «Арт-Вертеп»
(листопад-грудень 2011 року):

24.11 (чт) 18:00 «Re: Катеринослав. Re: Дніпропетровськ». Відкриття виставки Павла Маменка! Фотографія та фото-реконструкція. Також в рамках події видавництво «Герда» представить колекцію репринтних  видань із серії  «Губернські Хроніки» (Історія, побут, культура Катеринославської, Харківської та Полтавської губерній).  

25.11 (пт) 18:00 Лейбл «Арт-Вертеп» представляє новий альбом гурту «Гражданін Топінамбур». Автограф-сесія та прес-конференція з продовженням і банкетом!

02.12 (пт) 18:00 Мандрівники і сільські вчителі Фоменко-Паленко-Бондаренко + Олег Репан і Тимофій Хомяк на  Перших Парубоцьких Вечорницях: «Хто кого перебреше»! Дорослі байки, страшненькі казки, зимові пісні та правда-бувальщина в Музично-Літературному Вечорі. Майстер-класи для дівчат, секрети Медовухи, досвітки.

03.12 (сб) 12:00 Відкриття Дитячої кімнати та Майстерні:

·                     Виставка та майстер-класи з виготовлення ляльки: Олени Михайлевич (традиційна ігрова лялька) та Марії Кидиби (модерна м`яка іграшка).

·                     Виставка дерев`яної іграшки: Василя Луганського (народна традиція) та майстерні «Автівки-крутівки» (сучасна інтерпретація).

А далі Вечорниці з Лірником Сашком, гуртами «Вертеп» і  ДахаБраха, гадання та ворожіння на Катерини, святкування Андрія з братами Капрановими, святкування дитячого та пивного Миколая, джазове Католицьке Різдво, різномаіття майстер-класів, народна кухня та напої,  репетиції Коляди, гарний настрій та ексклюзивні подарунки від арт-крамниці «Білокнижник» в КультЦе «Арт-Вертеп»!

Чекаємо дорослих та дітей.

УВАГА! Акредитація ЗМІ та попередній запис бажаючих на арт-події в КультЦе «Арт-Вертеп»: вечорниці, майстер-класи, презентації інше - Обов`язкова!

Mail: [email protected], [email protected]
Тел.: 050 3613533, 067 3660058. Запис на майстер-класи: 050 3616282.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...