App Store Google Play

В Дніпропетровську розпочав роботу Новий Культурний Центр

22.11.2011 09:30
Мистецька Агенція "Арт-Вертеп" офіційно оголошує про відкриття у Дніпропетровську нового Культурного Центру! Культурний Центр «Арт-Вертеп» об`єднав під одним дахом добре відому дніпропетровцям та гостям міста арт-крамницю «Білокнижник» з виставковою галереєю, дитячою кімнатою, книгарнею та рукотворами багатьох кращих майстрів країни. Як вже повідомлялось раніше, дніпропетровський «Білокнижник», що був українською арт-криївкою багато років та водночас виконував функції книгарні, переселився та розширився за адресою вулиця Червона 11.

Отже в 4-х кімнатах Культ Це «Арт-Вертеп»  на вас чекають:

·                                 Подієва галерея та  магазин hand-made подарунків

·                                 Книгарня та куточок Авторського Одягу

·                                 Дитяча кімната і майстерня з традиційних та модерних ремесел

·                                 Приємне місце для зустрічей, презентацій арт-подій і автограф-сесій.

Щодня ми пропонуємо найактуальніше та найважливіше! Почала формуватись експозиція різдвяних подарунків: живопис на склі, львівські різдвяні дзвіночки, прикраси вітражні та керамічні, святкові декори та предмети інтер'єру, подарункові та дитячі книги та музика до Різдвяних Свят. Разом з тим «Арт-Вертеп» насичує колекцію міського та сільського українського антикваріату, розширює книжковий асортимент репринтних видань та краєзнавчої літератури, представляє найповнішу колекцію cd/dvd українського джазу, сучасної музики дніпропетровських гуртів, художне та документальне відео тощо...

А також: запрошуємо на численні майстер-класи, Вечорниці з Лірником Сашком і  гуртом «Вертеп», гадання та ворожіння на Катерини, святкування Андрія з братами Капрановими, святкування дитячого та пивного Миколая, джазове Католицьке Різдво, різномаіття майстер-класів, народна кухня та напої,  репетиції Коляди, гарний настрій та ексклюзивні подарунки від арт-крамниці «Білокнижник» в Культ Це «Арт-Вертеп»!

Програма заходів Мистецької Агенції «Арт-Вертеп»
(листопад-грудень 2011 року):

24.11 (чт) 18:00 «Re: Катеринослав. Re: Дніпропетровськ». Відкриття виставки Павла Маменка! Фотографія та фото-реконструкція. Також в рамках події видавництво «Герда» представить колекцію репринтних  видань із серії  «Губернські Хроніки» (Історія, побут, культура Катеринославської, Харківської та Полтавської губерній).  

25.11 (пт) 18:00 Лейбл «Арт-Вертеп» представляє новий альбом гурту «Гражданін Топінамбур». Автограф-сесія та прес-конференція з продовженням і банкетом!

02.12 (пт) 18:00 Мандрівники і сільські вчителі Фоменко-Паленко-Бондаренко + Олег Репан і Тимофій Хомяк на  Перших Парубоцьких Вечорницях: «Хто кого перебреше»! Дорослі байки, страшненькі казки, зимові пісні та правда-бувальщина в Музично-Літературному Вечорі. Майстер-класи для дівчат, секрети Медовухи, досвітки.

03.12 (сб) 12:00 Відкриття Дитячої кімнати та Майстерні:

·                     Виставка та майстер-класи з виготовлення ляльки: Олени Михайлевич (традиційна ігрова лялька) та Марії Кидиби (модерна м`яка іграшка).

·                     Виставка дерев`яної іграшки: Василя Луганського (народна традиція) та майстерні «Автівки-крутівки» (сучасна інтерпретація).

А далі Вечорниці з Лірником Сашком, гуртами «Вертеп» і  ДахаБраха, гадання та ворожіння на Катерини, святкування Андрія з братами Капрановими, святкування дитячого та пивного Миколая, джазове Католицьке Різдво, різномаіття майстер-класів, народна кухня та напої,  репетиції Коляди, гарний настрій та ексклюзивні подарунки від арт-крамниці «Білокнижник» в КультЦе «Арт-Вертеп»!

Чекаємо дорослих та дітей.

УВАГА! Акредитація ЗМІ та попередній запис бажаючих на арт-події в КультЦе «Арт-Вертеп»: вечорниці, майстер-класи, презентації інше - Обов`язкова!

Mail: [email protected], [email protected]
Тел.: 050 3613533, 067 3660058. Запис на майстер-класи: 050 3616282.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...