App Store Google Play

Населення Дніпропетровщини зменшилося на 12,7 тис. осіб

18.11.2011 16:29
Упродовж січня-вересня 2011 року чисельність наявного населення Дніпропетровської області внаслідок природного та міграційного скорочення зменшилася на 12,7 тис. осіб і на 1 жовтня становила 3323,8 тис. жителів. Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Дніпропетровській області.

За інформацією Головного управління, природне скорочення населення спостерігалося майже в усіх містах та районах області, але у порівнянні з відповідним періодом минулого року його обсяг зменшився. Показник народжуваності за січень-вересень 2011 року залишився на рівні аналогічного періоду 2010 року (10,8 особи на 1000 наявного населення). Рівень народжуваності коливався від 8,9 народжених на 1000 жителів у Жовтих Водах до 13,7 у Софіївському районі.

На Дніпропетровщині з початку року зареєстровано 26,9 тис. новонароджених, тоді, як померлих мешканців було в 1,5 рази більше (39,2 тис. осіб). Загальний рівень смертності сільського населення більш ніж на чверть вище від жителів міст та селищ міського типу (19,2 особи на 1000 жителів проти 15,1). Перш за все, це пояснюється значною часткою населення у віці, старшому за працездатний, серед селян.

Показники міграційного руху населення упродовж січня-вересня п.р. у порівнянні з аналогічним періодом торік зросли. Збільшилася як кількість прибулих в область на постійне проживання, так і число вибулих. Сальдо міграції населення залишилося від'ємним і склало -413 осіб.

Більше всього мігрантів виїжджало у Запорізьку, Кіровоградську, Донецьку області та Київ, а переселилося до Дніпропетровщини здебільшого населення Запорізької, Харківської, Донецької та Кіровоградської областей.

Серед осіб, які переїхали в область на постійне проживання із-за меж країни, найбільше всього іммігрантів прибуло з Російської Федерації, Азербайджану та Вірменії. Вибулі з області за кордон держави віддали перевагу Російській Федерації та Ізраїлю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...