App Store Google Play

Населення Дніпропетровщини зменшилося на 12,7 тис. осіб

18.11.2011 16:29
Упродовж січня-вересня 2011 року чисельність наявного населення Дніпропетровської області внаслідок природного та міграційного скорочення зменшилася на 12,7 тис. осіб і на 1 жовтня становила 3323,8 тис. жителів. Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Дніпропетровській області.

За інформацією Головного управління, природне скорочення населення спостерігалося майже в усіх містах та районах області, але у порівнянні з відповідним періодом минулого року його обсяг зменшився. Показник народжуваності за січень-вересень 2011 року залишився на рівні аналогічного періоду 2010 року (10,8 особи на 1000 наявного населення). Рівень народжуваності коливався від 8,9 народжених на 1000 жителів у Жовтих Водах до 13,7 у Софіївському районі.

На Дніпропетровщині з початку року зареєстровано 26,9 тис. новонароджених, тоді, як померлих мешканців було в 1,5 рази більше (39,2 тис. осіб). Загальний рівень смертності сільського населення більш ніж на чверть вище від жителів міст та селищ міського типу (19,2 особи на 1000 жителів проти 15,1). Перш за все, це пояснюється значною часткою населення у віці, старшому за працездатний, серед селян.

Показники міграційного руху населення упродовж січня-вересня п.р. у порівнянні з аналогічним періодом торік зросли. Збільшилася як кількість прибулих в область на постійне проживання, так і число вибулих. Сальдо міграції населення залишилося від'ємним і склало -413 осіб.

Більше всього мігрантів виїжджало у Запорізьку, Кіровоградську, Донецьку області та Київ, а переселилося до Дніпропетровщини здебільшого населення Запорізької, Харківської, Донецької та Кіровоградської областей.

Серед осіб, які переїхали в область на постійне проживання із-за меж країни, найбільше всього іммігрантів прибуло з Російської Федерації, Азербайджану та Вірменії. Вибулі з області за кордон держави віддали перевагу Російській Федерації та Ізраїлю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...