App Store Google Play

У Дніпропетровську готують прем'єру «Notre-Dame de Paris» українською

14.11.2011 12:40
Поставити молодіжну версію знаменитого канадсько-французького мюзиклу "Notre - Dame de Paris" українською мовою збираються у Дніпропетровську. Авторами ідеї є дві дніпропетровські студентки Дарина Шамрай (студентка другого курсу Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, майбутній перекладач) і Олександра Михальова (студентка п'ятого курсу факультету прикладної математики ДНУ ім. О. Гончаря), - повідомляє netnews.ua.

Нещодавно дівчата створили відповідну групу в соціальній мережі "В контакті" з запрошенням усіх охочих прийняти участь у постановці, на їх заклик відгукнулася велика кількість ентузіастів. На сьогодні набрана частина команди, пройшли організаційні зустрічі, а вже цього тижня стартують перші репетиції.

"Я вирішила перекласти "Нотр-Дам" з метою практики (вчу французьку). Тексти виявилися непоганими, і, отже, виникла ідея поставити сам мюзикл на яке-небудь свято серед друзів. Незабаром нас з Сашею познайомила наша спільна знайома. Виявилось, що вона теж хоче поставити мюзикл! Так "зустрілися дві самотності". Ми вирішили зібрати команду творчих людей і розвивати цю ідею"! - розповідає Дарина Шамрай.

"Цієї осені я збиралася ставити інший мюзикл, розпочати з чогось простішого, оскільки "Нотр-Дам" - це святе, а святе потрібно ставити якісно. Але тут випадок звів нас разом, і, звичайно ж, як я могла пройти повз таку пропозицію! Як виявилося удвох - ми сила і мислимо на одній хвилі. Проект ожив, і ми розгорнули його в масштабах міста" - додає Олександра Михальова (до речі, дівчина є актрисою, вона грає в невеликій театральній трупі Центру мистецтв "Образ").

Як відомо знаменитий мюзикл ставили різними мовами, але українською постановок ще не було. Молоді режисери вирішили виправити цю ситуацію. Переклади українською мовою належать Дарині Шамрай.

Головною метою проекту, за словами дівчат, є залучення сучасного українського суспільства до великих світових шедеврів, а також представити дніпропетровській публіці надзвичайне шоу, мюзикл в стилі перформенс.

Вже зараз в молодій команді є професійні режисери, актори, вокалісти хореографи, музиканти, файер-майстри, акробати і міми. Приєднуються до нової трупи і просто ентузіасти, які хочуть духовно розвивати наше місто. Набір ще триває.

Триває і пошук спонсорів, поки дівчата не хочуть розголошувати попередній список. Прем'єра мюзиклу планується навесні 2012 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...