App Store Google Play

У Дніпропетровську готують прем'єру «Notre-Dame de Paris» українською

14.11.2011 12:40
Поставити молодіжну версію знаменитого канадсько-французького мюзиклу "Notre - Dame de Paris" українською мовою збираються у Дніпропетровську. Авторами ідеї є дві дніпропетровські студентки Дарина Шамрай (студентка другого курсу Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, майбутній перекладач) і Олександра Михальова (студентка п'ятого курсу факультету прикладної математики ДНУ ім. О. Гончаря), - повідомляє netnews.ua.

Нещодавно дівчата створили відповідну групу в соціальній мережі "В контакті" з запрошенням усіх охочих прийняти участь у постановці, на їх заклик відгукнулася велика кількість ентузіастів. На сьогодні набрана частина команди, пройшли організаційні зустрічі, а вже цього тижня стартують перші репетиції.

"Я вирішила перекласти "Нотр-Дам" з метою практики (вчу французьку). Тексти виявилися непоганими, і, отже, виникла ідея поставити сам мюзикл на яке-небудь свято серед друзів. Незабаром нас з Сашею познайомила наша спільна знайома. Виявилось, що вона теж хоче поставити мюзикл! Так "зустрілися дві самотності". Ми вирішили зібрати команду творчих людей і розвивати цю ідею"! - розповідає Дарина Шамрай.

"Цієї осені я збиралася ставити інший мюзикл, розпочати з чогось простішого, оскільки "Нотр-Дам" - це святе, а святе потрібно ставити якісно. Але тут випадок звів нас разом, і, звичайно ж, як я могла пройти повз таку пропозицію! Як виявилося удвох - ми сила і мислимо на одній хвилі. Проект ожив, і ми розгорнули його в масштабах міста" - додає Олександра Михальова (до речі, дівчина є актрисою, вона грає в невеликій театральній трупі Центру мистецтв "Образ").

Як відомо знаменитий мюзикл ставили різними мовами, але українською постановок ще не було. Молоді режисери вирішили виправити цю ситуацію. Переклади українською мовою належать Дарині Шамрай.

Головною метою проекту, за словами дівчат, є залучення сучасного українського суспільства до великих світових шедеврів, а також представити дніпропетровській публіці надзвичайне шоу, мюзикл в стилі перформенс.

Вже зараз в молодій команді є професійні режисери, актори, вокалісти хореографи, музиканти, файер-майстри, акробати і міми. Приєднуються до нової трупи і просто ентузіасти, які хочуть духовно розвивати наше місто. Набір ще триває.

Триває і пошук спонсорів, поки дівчата не хочуть розголошувати попередній список. Прем'єра мюзиклу планується навесні 2012 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...