App Store Google Play

Конвоїри травмували 12 засуджених під час етапу на Дніпропетровщину

14.11.2011 09:56

12 засуджених 13 листопада були травмовані внаслідок конфлікту, що виник у них з конвоєм під час перевезення з Донецької в Дніпропетровську область.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної пенітенціарної служби.

Травми виявив персонал Дніпропетровського слідчого ізолятора під час прийому 67 засуджених, які прямували плановим етапом з Донецької області в Дніпропетровський СІЗО.

Тілесні ушкодження, як зазначає відомство, незначні.

При цьому 5 з 12 засуджених, як установив персонал СІЗО, "самі собі завдали тілесних ушкоджень".

При опитуванні особового складу конвою й засуджених було встановлено, що під час проходження засуджені спровокували напад на особовий склад конвою.

"З метою припинення протиправних дій з боку засуджених і відповідно до вимог чинного законодавства до них було застосовано спеціальні засоби", - зазначається в повідомленні.

При прийманні засуджених у СІЗО їх оглянув медичний персонал.

Претензій до персоналу Дніпропетровського СІЗО засуджені не пред'являли. Про цю подію сповіщено прокуратуру.

Як повідомлялось, Вінницька правозахисна група отримала інформацію про те, що 3 листопада 2011 року на територію Піщанської виправної колонії №59 Державної пенітенціарної служби України було введено зведений загін співробітників пенітенціарних установ Вінницької області у масках, які під видом проведення обшуку житлових приміщень, вчинили масове побиття засуджених, переважно тих, які утримуються у дільниці підсиленого контролю.

Нагадаємо, у липні з'явилася інформація про масове побиття ув'язнених у Дніпропетровській колонії №89. Крім того, до колонії є цілий ряд претензій: зростаюча смертність та захворюваність на туберкульоз, погана взаємодія з громадськими організаціями та пресою і т.п.

Пізніше був звільнений Начальник управління департаменту виконання покарань у Дніпропетровській області Анатолій Бабець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...