App Store Google Play

Конвоїри травмували 12 засуджених під час етапу на Дніпропетровщину

14.11.2011 09:56

12 засуджених 13 листопада були травмовані внаслідок конфлікту, що виник у них з конвоєм під час перевезення з Донецької в Дніпропетровську область.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної пенітенціарної служби.

Травми виявив персонал Дніпропетровського слідчого ізолятора під час прийому 67 засуджених, які прямували плановим етапом з Донецької області в Дніпропетровський СІЗО.

Тілесні ушкодження, як зазначає відомство, незначні.

При цьому 5 з 12 засуджених, як установив персонал СІЗО, "самі собі завдали тілесних ушкоджень".

При опитуванні особового складу конвою й засуджених було встановлено, що під час проходження засуджені спровокували напад на особовий склад конвою.

"З метою припинення протиправних дій з боку засуджених і відповідно до вимог чинного законодавства до них було застосовано спеціальні засоби", - зазначається в повідомленні.

При прийманні засуджених у СІЗО їх оглянув медичний персонал.

Претензій до персоналу Дніпропетровського СІЗО засуджені не пред'являли. Про цю подію сповіщено прокуратуру.

Як повідомлялось, Вінницька правозахисна група отримала інформацію про те, що 3 листопада 2011 року на територію Піщанської виправної колонії №59 Державної пенітенціарної служби України було введено зведений загін співробітників пенітенціарних установ Вінницької області у масках, які під видом проведення обшуку житлових приміщень, вчинили масове побиття засуджених, переважно тих, які утримуються у дільниці підсиленого контролю.

Нагадаємо, у липні з'явилася інформація про масове побиття ув'язнених у Дніпропетровській колонії №89. Крім того, до колонії є цілий ряд претензій: зростаюча смертність та захворюваність на туберкульоз, погана взаємодія з громадськими організаціями та пресою і т.п.

Пізніше був звільнений Начальник управління департаменту виконання покарань у Дніпропетровській області Анатолій Бабець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...