App Store Google Play

Танці над прірвою

05.11.2011 13:07

Остання катастрофа на проспекті Кірова, що якимось дивом обійшлося без людських жертв - зруйновано лише чотирнадцять гаражів (хоча зсув відбувся саме тоді, коли люди заходять до цих самих гаражів їхати на роботу), не привернула й сотої долі тієї уваги, на яку вона заслуговує.  

Більш того, коментарі в Мережі показують, що навіть освічена частина людності не має точної інформації про те, на чому (в буквальному змісті) вони живуть.

Вже десять років фахівці попереджають, що місто живе на вулкані, що у зсувонебезпечних зонах проживає велика кількість людей і останній день Помпеї може наступити у будь-яку мить.

Проте віз і досі там.

Мер І.І. Куліченко та Голова ОДА О.Ю. Вілкул не злазять з телеекрану, дуетом співаючи про свої досягнення, проте систему спостереження за ґрунтом так і не відновлено.  Перерізати стрічку на установі, яку побудували давно, а реконструювали на гроші, виділені при Ющенко - і гавкнути в мікрофон, що це заслуга Партії Регіонів та особисто мене, коханого (як це було з центром післядипломної підготовки) - воно, звісно, легко.

А згадувати, що будь-якої миті може загинути безліч людей....

За офіційними даними, лише в правобережній частині місто ДВАДЦЯТЬ зсувонебезпечних зон.

Я в ці данні не вірю, бо, якщо систему спостережень за ґрунтом втрачено, то як можна бути впевненими, що всі зони, які утворилися після цієї втрати, знайдено?

Астрономічні гроші витрачають на рекламу  діяльності місцевій влади -  а в нас під ногами прірва, яка ось-ось розверзнеться.

Неподалік від зсувонебезпечних зон ведеться інтенсивне будівництво, хоча який вплив воно матиме на ґрунт, не знає ніхто. Забудовники домовляються з чиновниками - але я щось не чув, аби хтось з них домовився з законами геології та всесвітнього тяжіння. (Не було б щастя - через кризу будівництво зменшилося)

Особливий присмак ситуації надає та обставина, що однією з головних (скоріше, найголовнішою) причиною небезпеки є протічки води з водопроводу та теплотрас, і кожного разу, коли підвищують тарифи на воду, чиновники цинічно пояснюють, що без цього вони не можуть покрити протічки та ведуть запеклу боротьбу проти тих об'єднань мешканців, які намагаються встановити лічильники.

Тобто нас змушують фінансувати власну  загибель, наші гроші підмивають фундаменти наших же будинків.

Під ж/м Тополя вже багато років існує рукотворне озеро....

Я давно перестав дивуватися оптимізму чиновників, які чомусь впевнені, що ані вони самі, ані близькі їм люди не постраждають - якщо мені скажуть, що якійсь чиновник вкрав гроші, призначені на розробку ліків від хвороби, на яку він сам хворий, я навіть не здивуюся. А коли я одного разу звернувся з офіційним запитом до Управління інженерного захисту території, то співробітниця, яка прийшла до мене додому, почала розпитувати, на кого я працюю - ну, ясна річ, на ЦРУ та масонів.

Та проста річ, що я не хочу загинути - у чиновницькі голови не вміщається.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...