App Store Google Play

Танці над прірвою

05.11.2011 13:07

Остання катастрофа на проспекті Кірова, що якимось дивом обійшлося без людських жертв - зруйновано лише чотирнадцять гаражів (хоча зсув відбувся саме тоді, коли люди заходять до цих самих гаражів їхати на роботу), не привернула й сотої долі тієї уваги, на яку вона заслуговує.  

Більш того, коментарі в Мережі показують, що навіть освічена частина людності не має точної інформації про те, на чому (в буквальному змісті) вони живуть.

Вже десять років фахівці попереджають, що місто живе на вулкані, що у зсувонебезпечних зонах проживає велика кількість людей і останній день Помпеї може наступити у будь-яку мить.

Проте віз і досі там.

Мер І.І. Куліченко та Голова ОДА О.Ю. Вілкул не злазять з телеекрану, дуетом співаючи про свої досягнення, проте систему спостереження за ґрунтом так і не відновлено.  Перерізати стрічку на установі, яку побудували давно, а реконструювали на гроші, виділені при Ющенко - і гавкнути в мікрофон, що це заслуга Партії Регіонів та особисто мене, коханого (як це було з центром післядипломної підготовки) - воно, звісно, легко.

А згадувати, що будь-якої миті може загинути безліч людей....

За офіційними даними, лише в правобережній частині місто ДВАДЦЯТЬ зсувонебезпечних зон.

Я в ці данні не вірю, бо, якщо систему спостережень за ґрунтом втрачено, то як можна бути впевненими, що всі зони, які утворилися після цієї втрати, знайдено?

Астрономічні гроші витрачають на рекламу  діяльності місцевій влади -  а в нас під ногами прірва, яка ось-ось розверзнеться.

Неподалік від зсувонебезпечних зон ведеться інтенсивне будівництво, хоча який вплив воно матиме на ґрунт, не знає ніхто. Забудовники домовляються з чиновниками - але я щось не чув, аби хтось з них домовився з законами геології та всесвітнього тяжіння. (Не було б щастя - через кризу будівництво зменшилося)

Особливий присмак ситуації надає та обставина, що однією з головних (скоріше, найголовнішою) причиною небезпеки є протічки води з водопроводу та теплотрас, і кожного разу, коли підвищують тарифи на воду, чиновники цинічно пояснюють, що без цього вони не можуть покрити протічки та ведуть запеклу боротьбу проти тих об'єднань мешканців, які намагаються встановити лічильники.

Тобто нас змушують фінансувати власну  загибель, наші гроші підмивають фундаменти наших же будинків.

Під ж/м Тополя вже багато років існує рукотворне озеро....

Я давно перестав дивуватися оптимізму чиновників, які чомусь впевнені, що ані вони самі, ані близькі їм люди не постраждають - якщо мені скажуть, що якійсь чиновник вкрав гроші, призначені на розробку ліків від хвороби, на яку він сам хворий, я навіть не здивуюся. А коли я одного разу звернувся з офіційним запитом до Управління інженерного захисту території, то співробітниця, яка прийшла до мене додому, почала розпитувати, на кого я працюю - ну, ясна річ, на ЦРУ та масонів.

Та проста річ, що я не хочу загинути - у чиновницькі голови не вміщається.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...