App Store Google Play

У гуртожитку Дніпродзержинська люди живуть без газу, води й електрики

27.10.2011 16:10
Як воно - жити без гарячої води, газу та опалення - знають мешканці одного з гуртожитків Дніпродзержинська. Так вони живуть уже не один рік. Місяць тому їм відімкнули ще й електрику. Люди їдять те, що приготують на багатті у дворі.

Багаття у дворі комунального гуртожитку горить цілодобово. Особливо пильнує вогонь родина водія міського автобуса Юрія Розмологова. Воду кип'ятять і вночі - зігрівають чаєм малих дітей.

Температура в оселі - до дев'ятьох градусів. Без газу та опалення люди кілька років. А от обігрівачі та електропічки стали непотрібними у вересні. За борги вимкнули електроенергію.

Керівництво міського комунального підприємства каже: гуртожиток знеструмили через чималий борг. Наразі набігло 40 тисяч гривень.

У райраді на поневіряння людей махнули рукою. Депутати вже не вимагають повернення гуртожиткові комунальних послуг. Його ще торік визнано аварійним. Як альтернативу людям пропонують переселення в інший гуртожиток. Утім, причиною в такому обміні є метраж нових помешкань. Усі запропоновані кімнати їм не підходять, бо замалі.

Замість іти в малі кімнати - Розмологови мають намір зимувати на старому місці. Вже заготовили дрова. Позиція міськради - якщо люди не залишать аварійного гуртожитку добровільно, їх переселять силоміць. Через суд.

СТБ

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...