App Store Google Play

Азаров вважає, що кількість випускників вишів потрібно скоротити удвічі

25.10.2011 14:37
Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що в Україні в два рази потрібно скоротити кількість майбутніх фахівців з вищою освітою.

"Необхідно скоротити фахівців з так званою вищою освітою, "з липовою вищою освітою", - заявив Азаров у вівторок під час зустрічі зі студентами Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Він навів статистику, згідно якою на сьогоднішній день в Україні 450 тисяч школярів щорічно закінчують школу, а кількість місць у вищих навчальних закладах в становить 520 тисяч місць.

Азаров вважає, що в Україні необхідно модернізувати систему підготовки кадрів. На його думку, на сьогоднішній день вона розвалена, але саме їй необхідно приділити найпильнішу увагу. Азаров додав при цьому, що уряд приділяє велику увагу підвищенню народжуваності в країні.

Прем'єр вважає, що реформа у сфері освіти і науки необхідна, хоча вона буде болючою для суспільства. Азаров вважає, що будь-який уряд, що буде проводити такі реформи, будуть критикувати.

За словами Азарова, цього року за рахунок держави на навчання за кордон направлено близько 200 осіб.

Нагадаємо, раніше Азаров заявляв про "серйозні перекоси, які фактично гальмують модернізацію економіки", коментуючи те, що професійно-технічні навчальні заклади у 2010 році випустили втричі менше фахівців, ніж виші. При цьому, за його словами, із них чверть - не працевлаштовані за фахом.

Інтерфакс-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...