App Store Google Play

Художній музей запрошує переглянути малярство дітей

24.10.2011 18:12
25 жовтня, о 12.00, у Дніпропетровському художньому музеї відбудеться відкриття обласної виставки «Наївне мистецтво в малюнках дітей Дніпропетровщини»

Організатори виставки: Головне управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровський художній музей, комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр "ВЕСНЯНКА"».

Це вже втретє у рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» проводиться обласна виставка дитячих робіт нетрадиційного живопису.

Дніпропетровщина - земля, багата на талановитих людей та збагачена споконвічними традиціями народного мистецтва різноманітних жанрів. Це не тільки всесвітньо відомі петриківський розпис та витинанка, Наддніпрянські вишивки та вироби з лози. Дуже цікавими є твори народних малярів, які й досі збереглися по селах області та являють собою неоціненний скарб народного сприйняття, мудрості та любові до рідного краю та його людей. Це дорогоцінна спадщина для дітей, ті твори близькі їм за стилістикою та свіжістю сприйняття життя.

Образотворчі студії та гуртки Дніпропетровщини відроджують у техніці нетрадиційного живопису український народний малюнок, втрачений у наш час.

За чотири роки зібрано біля 2000 дитячих робіт цього напрямку, пройшло дві виставки «Наївне мистецтво дітей Дніпропетровщини». Експозиції надали можливість дітям та дорослим познайомитися з дивовижним світом народного малярства, доторкнутися до витоків народної культури.

Виставка «Традиції українського наївного мистецтва в малюнках дітей Дніпропетровщини» присвячена 20-річчю Незалежності України. На виставці представлено близько 80 найцікавіших дитячих робіт цього напрямку з багатьох куточків нашої області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...