App Store Google Play

Дніпропетровськ розпланують за 22 мільярди гривень

20.10.2011 13:18

Як не буває у Дніпропетровської міськради сесій без кредитів, так не буває і такого сесійного дня, щоб не прийняли чергову "програму розвитку".  Ветеранів, чорнобильців, дітей, тварин, безхатченків, військовослужбовців, хокеїстів, міліціонерів, депутатів тощо - скільки різноманітних програм діє в місті - полічити важко. Воно й не дивно, адже "програма" - найдієвіший механізм безпечного та ефективного "розпилу" бюджетних грошей.

Так і на черговій сесії, що відбулася учора, міська рада ухвалила п'ять нових та внесла зміни до декількох діючих програм.

Одна з них стосується розроблення планувальної документації на територію Дніпропетровська і діятиме упродовж 2012-2015 років. Виконуватиме програму, яка має на меті "цілеспрямоване і послідовне розроблення містобудівної документації як інструменту для реалізації державної політики забезпечення сприятливих умов ведення бізнесу, розвитку будівельної та суміжних галузей (.....) адаптації регуляторної політики України до європейських стандартів" Головне Архітектурно-планувальне управління коштом виключно міського бюджету.

До проекту додано і кошторис Програми, яка проводитиметься в декілька етапів починаючи з 2012 року. І вже в 2012 році на придбання топографічних планів, аерофотозйомку та планування міста витратять суму, що перевищує річний бюджет Дніпропетровська (!).

2 мільярди 290 мільйонів гривень - саме таким, відповідно до опублікованого кошторису, є бюджет Програми на наступний рік. Загалом же до 2015 року планується витратити майже 22 мільярди.

Де братиме потрібні гроші Фінансово-економічний департамент міської ради, якому депутати доручили забезпечити фінансування нової програми - невідомо. Втім, можна порадити економістам з міськради змінити одиниці виміру з визначених в таблиці "млн.грн." на більш звичні "тис.грн." -  і життя одразу буквально в тисячу разів полегшиться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...