App Store Google Play

У Кривому Розі теж з’явиться муніципальна гвардія

12.10.2011 13:31
Криворізькі депутати вирішили наслідувати приклад дніпропетровських колег і на минулій сесії прийняли рішення про створення у місті муніципальної гвардії. Про це повідомляє сайт Кривого Рогу.

"Як ви знаєте, урядом прийнято рішення про скорочення на 30% штату в органах міліції і ДАІ. А нас дуже хвилює порядок в місті і збереження комунального майна об'єктів благоустрою", - прокоментував рішення мер міста Юрій Вілкул.

За словами міського голови, саме відповідальність за збереження комунальної власності в скверах і парках на центральних магістралях Кривого Рогу і буде покладена на могутні плечі співробітників муніципальної гвардії. На питання - чи не зможуть і далі справлятися з цими завданнями правоохоронні органи, адже досі це у них дуже непогано виходило прямої відповіді не послідувало.

Яка буде чисельність муніципальної гвардії, скільки грошей платників податків буде витрачено на створення і матеріально-технічне забезпечення нової структури, на даний момент ще невідомо. Як зазначив Юрій Вілкул, зараз тільки розробляється статут гвардії. А чисельність гвардійців визначатиметься по кожному напряму і об'єкту - виходячи з необхідності його охорони.

Також мер Кривого Рогу нагадав, що зараз у Верховній Раді знаходиться проект закону про муніципальну міліцію. У його актуальності, як і швидкому прийнятті парламентом, Юрій Вилкул, схоже, анітрохи не сумнівається. "Просто ми зараз, як завжди, йдемо трохи, на один крок попереду. Рішення про створення муніципальної гвардії міськрадою прийняте, щоб коли потім буде ухвалений закон, ми не гальмували процес, а були готові. Ми зараз його і опрацьовуємо точно відповідно до внесеного проекту закону. Для жителів Кривого Рогу це і важливо, і буде відчутно", - підкреслив міський голова.

Нагадаємо, що в обласному центрі, в Дніпропетровську КП "Муніципальна гвардія" було створено ще в лютому 2011 року. Чисельність гвардійців в обласному центрі - 130 осіб, а очікувані надходження до місцевого бюджету від їх господарської діяльності в 2011 році планувалися на рівні 1,7-2,5 млн. грн. щомісячно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...